מארזי שוקולד לאירועים עסקיים

הערות 0 על ידי ב שירותים לעסקים
16 בינואר 2017
מארזי שוקולד לאירועים עסקיים

אירועים עסקיים תמיד משחקים תפקיד מרכזי במיתוג ופיתוח התדמית של העסק. אירועים אלו מהווים חלק בלתי נפרד מכל חברה ונחלקים לאירועים המיועדים לקהל יעד חיצוני לחברה, כמו למשל משקיעים, בעלי חברות, ספקי משנה  (ועוד), ואירועים המיועדים לעובדי החברה.

ישנם סוגים רבים של אירועים עסקיים כמו למשל אירוע לעובדים מצטיינים, אירוע השקת מוצר, ערב גיוס תרומות, אירועים המיועדים לגיוס משקיעים, מסיבות קוקטייל לבכירים, הפקות חג, כנסים מקצועיים, ימי גיבוש וזו רק תחילתה של רשימה ארוכה של אירועים עסקיים מסוגים שונים. בכל אירוע, נהוג לחלק מתנה קטנה למוזמנים. בשנים האחרונות יותר ויותר חברות בוחרות את אותן מתנות שמצליחות להשאיר טעם משובח וזכרון מתוק של האירוע העסקי, כמו למשל מתנות בדמות מארזי שוקולד בלגי משובח.


סוגים שונים של מארזי שוקולד

מארזי שוקולד לאירועים עסקיים הם אריזות מתנה שכוללות סוג או סוגים מסויימים של שוקולדים בכמות מסוימת. גודל המארז תמיד יהיה תלוי ביכולת ההשקעה של הלקוח ובסוג האירוע. סוגי המארזים המוצעים בדרך כלל  לחטיבה העסקית הם: מארזי שוקולד לאירועים עסקיים המכילים שוקולד תוצרת ישראל ומארזי שוקולד איכותיים תוצרת אירופה, כמו למשל אותם מארזים המוצעים אצלנו ב- 'שוקולד של קוביות' וכוללים את השוקולד הבלגי האיכותי של חברת 'קליבו'. מארזי השוקולד המוצעים לאירועים עסקיים יכולים לכלול פרלינים, טראפלס, צורות שונות של שוקולד, שוקולדים ממולאים ועוד. מארזי השוקולד המיועדים למוסדות וארגונים תמיד יהיו כאלו המותאמים בצורתם וגודלם לדרישותיו של העסק (אם מבחינת תקציב ואם מבחינת הצורות של השוקולד, המילוי, סוג השוקולד ועוד).


המומחים של 'שוקולד של קוביות' מייצרים מארזי שוקולד בלגי משובח בהתאמה אישית לאירועים מיוחדים של מוסדות, חברות וארגונים, אם הכוונה היא למארזי שוקולד הכוללים שוקולדים בצורת הסלוגן של החברה, מארזי שוקולד מושקעים בעלי נגיעה אישית המגיעים במארזי מתנה או בקופסת מתוקים מוזהבת המותירה רושם יוקרתי, מארזים המיועדים למסיבות קוקטייל למנהלי החברה או למשקיעים בהם הפרלינים העשויים משוקולד בלגי משובח עטופים ברשת מוזהבת אחד אחד ואלו מהווים רק מספר דוגמאות מההיצע הגדול והמרשים של מארזי השוקלד האיכותיים המוצעים על ידי 'שוקולד של קוביות'.


כעת, כל שנותר הוא לבחור את אותה טעימה מתוקה בדמות מארז שוקולד איכותי לאירוע העסקי של החברה. 'שוקולד של קוביות' מציעים לכם את אותה איכות בה אתם מעוניינים ואת אותה מתיקות באריזה מהודרת ומבטיחים מארזי שוקולד שיותירו אצל אורחי האירוע זכרון מתוק לאורך זמן. בהצלחה!

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *