מדוע חשוב לחלק כרטיסי עובד

הערות 0 על ידי ב ניהול משאבי אנוש
21 בפברואר 2017
מדוע חשוב לחלק כרטיסי עובד

כל אחד מאיתנו, מנהלי העסקים, יודע לומר שהמשימה שעומדת מולו לא פשוטה. מצד אחד אנחנו צריכים לתת לעובדים שלנו חופש פעולה אך מצד שני אנחנו צריכים לבצע בדיקות ולקבל כמה שיותר נתונים על פעולתו של כל אחד מהם. בנוסף לכך, ככל שמדובר על משרד או ארגון גדול יותר כך הדברים מסובכים ומורכבים יותר ולכן חשוב לעשות סדר. כרטיס לכל עובד זו הדרך הטובה ביותר שבעזרתה תוכלו להכניס סדר למשרד הגדול שאתם עומדים בראשו, אז למה לדחות את העניין?

מהם היתרונות של כרטיסי עובד?

כאשר מדברים על הנפקה של כרטיסי עובד מדברים על מספר יתרונות שמהם אפשר ליהנות, כמו:

  1. בצורה כזאת יש בקרה מלאה על הכניסה למבנים השונים של המשרד
  2. ניתן לייעל את הזרימה בחדר האוכל
  3. ניתן לאסוף מידע על נוכחות ושעות עבודה בעזרת כרטיסים כאלה
  4. אפשר למדר עובדים מסוימים משטחים ומאינפורמציה מסוימת
  5. בעזרת כרטיסים כאלה ניתן לבצע בקרה מלאה על מחשבים ועל רשתות

זה לא במקרה שבכל ארגון גדול ניתן לראות שנעשה שימוש בכרטיסי עובד מסוגים שונים וגם לכם שווה לשקול זאת. מבחינת העובדים זה בכלל לא מסרבל את העבודה שכן הכרטיסים לא כבדים ואפשר להסתובב איתם בקלות בכל מקום.

האם זו השקעה כלכלית גדולה מבחינת העסק?

זה מאוד תלוי במספר גורמים שונים. ראשית, לאיזו חברה מקצועית אתם פונים לצורך הנפקת הכרטיסים הללו? שנית, על כמה כרטיסים מדובר? בנוסף לכך, חשוב לדעת שיש כרטיסים שעובדים עם שבבים שונים ועם טכנולוגיה מגוונות כך שזה עוד נתון שיכול להשפיע על השאלה כמה תשלמו. מה שבטוח זה שבסופו של דבר מדובר על השקעה משתלמת ביותר כי אם זה יכניס יותר סדר ובקרה על הארגון אז למה לוותר על כך?

בחרו לאיזו חברה אתם פונים

ככל שעוברות השנים אפשר לראות יותר ויותר חברות שמהן ניתן להזמין שירות בתחום הכרטיסים לעובדים. עם זאת, לא בכל החברות מחכים לכם מומחים וטכנולוגיה ברמה מספיק גבוהה כך שטוב  תעשו אם תבדקו לאיפה אתם פונים. מומלץ אפילו לשלם מחיר קצת יותר גבוה כדי להבטיח שהכרטיסים יהיו תקינים ושתוכלו להשתמש בהם ללא כל קושי לאורך שנים.


תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *