ייעוץ פנסיוני

הערות 0 על ידי ב שירותים לעסקים
6 במרץ 2017
ייעוץ פנסיוני

יועץ פנסיוני הוא בעצם אדם שעוסק במקצוע מקביל וכמעט חופף לזה של סוכן הביטוח. מה הוא בעצם היועץ הפנסיוני?

יועץ פנסיוני הוא איש מקצוע שבא אלינו מעולם הפנסיה והוא בא להמליץ על דרך פעולה מתוך מקצועיות וניסיון שהוא מביא עמו במטרה להעניק ללקוח ערך מוסף תוך שהוא בעצם מוכר את הידע המקצועי שלו בתחום הביטוחים. זה במשפט אחד ההגדרה למושג ייעוץ פנסיוני.

ייעוץ פנסיוני – מה הוא עושה בפועל?

היועץ הפנסיוני בא להמליץ ללקוח על המוצר שיהיה הכי טוב והכי מתאים עבורו. הוא בא אל הלקוח נקי מכל אינטרסים כי הוא לא עובד עבור שום מוצר ולא עבור גוף יצרני כלשהו כמו חברת ביטוח, קרן פנסיה כלשהי או לחילופין, בית השקעות.

בגלל שהוא לא קשור מול שום יצרן והוא אינו מחויב להם כלל בהתחייבות או התקשרות חוזית כלשהי כלפי מי מהיצרנים הללו, הרי שעובדה זו מאפשרת לו לפעול באופן הכי נקי רק עבור הלקוח שלו ולמען טובתו האמתית.גיוס עובד

סוכן ביטוח, שמוכר גם בכינוי משווק פנסיוני – במה הוא שונה מהיועץ הפנסיוני?

לכאורה נראה כי מדובר בדיוק באותו איש מקצוע. נעמוד כאן על ההבדלים שבין המשווק הפנסיוני שהוא בעצם סוכן הביטוח לבין היועץ הפנסיוני.

המשווק הפנסיוני עובד בעצם עבור חברות ויצרניות שונות, והוא מקבל עמלות ותגמולים שונים מכל אותם חברות כאשר הוא מביא להם לקוחות שבוחרים לעשות את הביטוח דווקא אצלם. ברור שהדבר יוצר סוג של שוחד, תוך הטיה מול אותו גוף אשר למענו הוא מנסה לשכנע את הלקוח.

היועץ הפנסיוני, הוא האדם הנכון אשר ממנו אתם מעוניינים לשמוע על אפשרויות מתאימות עבורכם לצרכי ביטוח. היועץ הפנסיוני יתאים לכם אך ורק את הייעוץ שיתאים לכם.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *