טלמרקטינג – שירות שאף עסק אינו יכול לשרוד בלעדיו

הערות 0 על ידי ב שירותים לעסקים
10 במרץ 2017
טלמרקטינג – שירות שאף עסק אינו יכול לשרוד בלעדיו

אין עסק, אשר אינו נשען על שירותי טלמרקטינג. הרווחים והלקוחות החדשים שמגיעים לכ בית עסק, הם הביטחון של כל בעל עסק. על מנת להעלות את ההכנסות, יש לבחור חברה למיקור חוץ, אשר עוסקת בשיווק ומכירות טלפוניות, כך שהעסק יהיה רווחי יותר. ישנם בעלי עסקים, אשר מקימים מערך של שיווק טלפוני, אך זו טעות, היות ורק כלים טכנולוגיים,  צוות מיומן במכירות ומנהי שיווק אשר מתדרכים בכל פעם את המוקדנים, יוכלו לבצע מכירות מוצלחות בשיטה זו.

יש לציין, כי מיומנויות של טלמרקטינג, אי אפשר לרכוש ביום אחד. יש להשתפשף היטב ולהיות בעלי אוריינטציה שיווקית וניסיון רב, כגון לדעת כיצד ניתן התמודד עם התנגדויות, כיצד להוביל לקוחות למכירה וכן הלאה.

בניית אמון הלקוחות בשיחת שיווק טלפונית 

זה בדיוק שם המשחק. לבנות אמון של לקוחות באמצעות שיחת טלפון של אנשי מקצוע בתחום טלמרקטינג. הדקות הראשונות של השיחה קובעות את המשכה ואת ההצלחה של השיחה, אשר תוביל למכירה. יש להיות בעלי אוריינטציה מכירתית, על מנת להצליח בשיווק טלפוני. מי שידבר באופן רובוטי, כאשר הוא קורא את התסריט, ייראה כלא מקצועי עם לקוחות ולכן, אנשי המוקד שמבצעים מכירות טלפונית, עברו ועוברים כל הזמן הכשרות וחידודים לגבי הצלחה בתחום זה.

ניתן למצוא אנשי טלמרקטינג, שיש להם ניסיון בתחום של לפחות 6 חודשים וכן, השכלה גבוהה, כך שיוכלו לדבר נכון ללקוחות שמולם הם מעוניינים לבצע עסקה או להניע אותם לפגישה עם נציגי המכירות של החברה שאותה הם מייצגים.. ישנן אסטרטגיות שונות של שיווק טלפוני וחברה מנוסה של מיקור חוץ בתחום זה, מעבירה סדנאות וישיבות להתמודדויות חדשות והשבחת שיטות המכירה בקרב המוקדנים.

למצוא את המומחים בטלמרקטינג

מקצוע כמו טלמרקטינג, אינו פשוט ולא כל אחד בנוי לזה. רק מי שאוהב מכירות ויודע לדבר נכון עם לקוחות יוכל להצליח וזאת, לאחר הכשרה מתאימה.  יש לציין, כי ענף המכירות הטלפוניות ושימור הלקוחות, מסייע רבות לעסק לשמר את לקוחותיו הקיימים ולגייס חדשים.  מוקדנים, יודעים ליצור עניין בשיחתם עם לקוחות.

לפני שבוחרים חברת טלמרקטינג,  מומלץ לבצע סקר שוק מקיף, אשר יוכל לסייע לכם לבחור את החברה שהיא בין הידועות והמוכרות יותר בשוק. כדאי לשאול אף קולגות שיוכלו להמליץ לכם על חברות מיקור חוץ, אשר תנהלנה לכם נכון את כל מערך השיווק. יש לבחון את חברת מיקור החוץ לפחות למשך 3 חודשים ואז אם אתם מרוצים, כדאי להעריך את החוזה..  זו טעות לחפש חברה שהיא זולה, שכן, על מערך מכירות או שירות לקוחות יש להוציא סכום שיהיה סביר על פי סקר השוואת המחירים, אך אל לנו לשכוח, כי שירות זה יגרום לנו לרווחים גבוהים לעסק, פי כמה וכמה.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *