איך בוחרים מקום מתאים לקיום יום גיבוש לעובדים?

הערות 0 על ידי ב כנסים ואירועים
5 באפריל 2017
איך בוחרים מקום מתאים לקיום יום גיבוש לעובדים?

לא מעט בעלי עסקים גדולים וקטנים, מעוניינים לקחת את העובדים שלהם לימי גיבוש מיוחדים. ימים אלו נערכים, לרוב, מחוץ למקום העבודה וברוב המקרים גם באזור מרוחק, שונה מהאזור בו נמצא מקום העבודה בפועל.

יום גיבוש לעובדים יש לו מספר משמעויות כשהראשונה שבהן היא, אפשרות להוציא את העובדים משגרת העבודה אל מקום אחר, שונה, ייחודי, בו הם יכולים להכיר אחד את השני, לבצע פעילויות שונות, דרכן הם יכולים ללמוד אחד על השני וכן ללמוד דרכים שונות כיצד לעבוד ביחד, בעבודה מגובשת. סדרים מסוימים אשר יכולים לעזור להם בעתיד, כשהם יעבדו אחד עם השני, בין אם זה ביומיום ובין אם זה בפרויקטים מיוחדים.

השאלה הגדולה, שתמיד שואלים את עצמם בעלי עסקים או בעלי מחלקות וכל גורם אשר שמארגן מצד מקום העבודה את ימי הגיבוש היא, כיצד בוחרים את המקום האידיאלי לקיום יום גיבוש שכזה. בחלק הבא של המאמר נציג מספר הסברים לכך.

לפני כן רק נציין, אנחנו יכולים למצוא שורה של מקומות אליהם אפשר לקחת את העובדים במסגרת יום גיבוש. זה יכול להיות אתר היסטורי, אתר טבע, בית קפה, אתר שיש בו פעילות הרפתקנית ועוד. כל אחד מהמקומות יכול להתאים לארגון יום גיבוש, כמובן בהנחה ויש שם את התנאים המתאימים לשם כך.

כיצד בוחרים מקום מתאים ליום גיבוש?

הכלל הראשון, המקום צריך להיות מוכן לארח את כמות העובדים המתאימה. אי אפשר לשכור מקום קטן או גדול מדי. זה צריך להיות מקום קלאסי שיכול לארח את כמות העובדים שאמורים להיות נוכחים ביום זה.

הכלל השני, חשוב שהמקום לא יהיה רחוק מדי אלא אם כן מדובר בנסיעה ליותר מיום אחד. בסופו של דבר, אנחנו רוצים שהעובדים ייהנו ולא יגיעו עייפים.

הכלל השלישי, אנחנו מעוניינים שהמקום יהיה לא רק מתאים לאירוח אלא גם נעים, יפה, מסודר, לא משנה אם זה מקום עירוני או מקום בטבע, חשוב שהעובדים ירגישו בו נוח.

הכלל הרביעי, צריך לבדוק איזו פעילות ניתן לארח בו, היא צריכה להתאים לכמות העובדים וחשוב לא פחות, לסוג העובדים. אנחנו לא נשלח עובדים מבוגרים ליום גיבוש בחלל למשחקי וידיאו כמו שלא נשלח בני נוער ליום גיבוש במקום שמתאים למבוגרים.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *