סדנאות אימפרוביזציה ככלי לעובדים

הערות 0 על ידי ב כנסים ואירועים
13 באפריל 2017

הרצון להשקיע בעובדים שלנו זה משהו שכל אחד מאיתנו, מנהלי החברות והעסקים, מרגיש. אנחנו רוצים שהעובדים שלנו יהיו לא רק אנשים שמרוצים מהמשכורת שלהם או מהרכב שהם מקבלים אלא חשוב לנו שהם גם יגיעו עם חיוך לעבודה. בנוסף לכך, חשוב שהם יידעו איך להגיב גם מול סיטואציות שלא היו לגמרי מתכוננות, בין אם זה מול לקוחות ובין אם זה מול קולגות מהעסק. כל זה נשמע לכם מוכר וגם אתם חושבים איך תוכלו להעשיר את העובדים שלכם? אם כך, כדאי שתיקחו בחשבון את האפשרות של סדנאות אימפרוביזציה ככלי לעובדים.

כיצד תורמת יכולת אימפרוביזציה בעבודה?

האמת היא שיכולת אלתור תורמת לנו בכל סיטואציה בחיים וכך גם בעבודה. עובדים שמתקשרים כל היום עם הקהל שמגיע לקבל שירות, עצה או כל דבר אחר צריכים לדעת איך להגיב גם בסיטואציות מלחיצות יותר וגם כאשר הדברים חורגים מהנהלים הברורים. לכן לקחת אותם לסדנאות אימפרוביזציה זה משהו שנפלא כי זה יכול לגרום להם להשתחרר, להבין טוב יותר איך עושים את הדברים וגם לראות הכול מזווית אחרת. אלתור, כמו כל דבר אחר, זה משהו שאומנם אי אפשר ללמוד אותו אך בהחלט אפשר ללמוד איך להגיב אליו. לכן כדאי שתשקיעו בפיתוח היכולות האלה אצל העובדים וכדאי שתתחילו עם זה כבר עכשיו.

עם מי כדאי לעשות סדנאות אימפרוביזציה מושקעות?

בתחום האלתור תוכלו לראות בימינו לא מעט להקות שונות שיכולות לתת לכם שירות והן מורכבות ממספר שונה של שחקנים. לכן ברור מדוע אתם תוהים באיזו להקה כדאי לכם לבחור שכן ככל שהאופציות רבות יותר כך הבחירה מורכבת יותר. בבואכם לבחור סדנת אימפרוביזציה כדאי לכם לבדוק:

  • מי מעביר את הסדנה?
  • כמה אנשים מעבירים אותה?
  • האם מדובר על שחקנים חובבנים או מקצועיים?
  • האם הסדנה הזאת קיבלה מחמאות לרוב ממי שכבר לקח בה חלק?
  • כמה עולה סדנה כזאת?

קחו בחשבון את כל הפרטים האלה ובדקו אותם לעומק כי לעובדים שלכם מגיע לקבל את הטוב ביותר.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *