מהו הציוד המקצועי הנדרש למטרות פינוי דירה?

הערות 0 על ידי ב כללי
16 במאי 2017
מהו הציוד המקצועי הנדרש למטרות פינוי דירה?

הליכי פינוי דירה המתבצעים על ידי חברות פינוי מקצועיות מיושמים באמצעות מערכות ציוד פינוי בסיסיות ומתקדמות כאחד. בשורות הבאות תוכלו למצוא מידע כללי אודות פריטי הציוד הנדרשים למטרות הליך פינוי מהיר, מקצועי, יסודי, והכי חשוב: בטיחותי!

ציוד פינוי בסיסי

ציוד הפינוי הבסיסי בו חברות פינוי דירה עושות שימוש כולל: מכולות פינוי, רכבי ומשאיות פינוי, שרוולי פינוי, שקי יוטה ענקיים וארגזי פינוי קשיחים ועמידים המיוצרים מעץ או קרטון קשיח.

ציוד פינוי מתקדם

חברות פינוי דירה העוסקות ומתמחות גם בביצוע עבודות פינוי מורכבות לצד עבודות פינוי תכולה שגרתיות, נעזרות בין היתר במערכות פינוי מתקדמות הכוללות בין היתר: מנגנוני הרמה שונים (מנופים טלסקופיים, במות הרמה, מנופים ניידים וכדומה).

ציוד טכני נלווה

ציוד נוסף בו חברות הפינוי עושות שימוש הינו ציוד טכני המיועד בין היתר לצרכי פירוק מערכות ריהוט כבדות משקל, פירוק ארונות קיר ומטבח וכדומה. הציוד הטכני כולל בין היתר: מברגות, פטישוני אוויר, מקדחונים וכלי עבודה נוספים.

ציוד בטיחות

על מנת להשלים את הליך הפינוי על הצד המקצועי והבטיחותי ביותר, חברות הפינוי נדרשות לתחם את האזור בו הן מבצעות את העבודות ולשם כך הן מחויבות בהחזקתו של ציוד בטיחות הכולל בין היתר: סרטי תיחום ושלטי אזהרה בדבר ביצוע עבודות הפינוי במקום. כמו כן, חברות פינוי המקפידות על כללי הבטיחות מקפידות לצייד את עובדיהן בציוד בטיחות כגון: קסדות ראש, מגני ברכיים, חגורות גב, מסכות נשימה, משקפי מיגון וכדומה.

טיפ קטן גדול לשוכרי חברות פינוי:  במידה וגם אתם עומדים לשכור את שירותיה של חברת פינוי לצורך ביצוע עבודות פינוי דירה כאלו ואחרות, אנו ממליצים לכם לבדוק מראש מהן מערכות הציוד העומדות לרשותה והאם היא נעזרת בציוד המותאם לסוג התכולה והיקף התכולה העומדות לרשותכם ושאותה תרצו לפנות משטח הדירה או בית העסק.

כמו כן, אנו ממליצים לכם לבחון כיצד חברת הפינוי נערכת לקראת הליך הפינוי המיועד והאם היא מציגה בפניכם תכנית פינוי הכוללת בתוכה את כל ההיבטים הנלווים להליך הפינוי בהתאם למורכבותו.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *