פינוי מרפסות

הערות 0 על ידי ב כללי
19 במאי 2017
פינוי מרפסות

מטבע הדברים, אנשים מוצאים במרפסת (פתוחה או מקורה) מקום אידאלי נוסף עבור אחסון תכולה, ואכן כל עוד שומרים על סדר וזוכרים מה נמצא בה ולא הופכים אותה להיות תחנה אחת לפני הפח, הרי שאין עם כך בעיה, אך הבעיה נוצרת כאשר אנשים לא מקפידים על סדר, ופשוט הופכים את המרפסת להיות פתרון מהיר לכל מה שאין לו מקום בבית. במקרים שכאלו מדובר במרפסות שכבר אינן מזמינות, ולו כי כבר לא נותר בהן יותר מדי מקום פנוי, ואף הקו אל עבר הנוף מוסתר עם שורת ארגזים. אם כן מה עושים? מחליטים שלא עוד!

 לבד או באמצעות עזרה מקצועית?

אם גם לכם יש במרפסת צעצועים ללא דרישה, כלי עבודה ישנים, ריהוט מאוס, מוצרי חשמל ישנים וכדומה, הרי שהגיע הזמן למיין ולפנות. עם זאת, פה ראוי לציין שאין לזרוק לצד המכולה השכונתית, ויש להכיר את חוקי העזר העירוניים, ובנוסף יש לפנות לכך זמן ואף למצוא חבר או בן משפחה שיתנדב לעזור. המשימה מתחילה להישמע מסורבלת? ובכן הפתרון האלגנטי הנו לפנות אל חברת פינוי שבין היתר גם מתמחה במשימת פינוי מרפסות.

דגשים

עבור מלאכת פינוי מרפסות יש להגיע ערוכים עם ציוד ייעודי (כגון סרבלי עבודה, כפפות, ארגזים, שקיות, חומרי ניקיון, מכולות, מקדחות, מסורים, פליירים ועוד), וזאת על מנת להתמודד באופן מידי מול מגוון צרכים שעשויים להפתיע. כמו כן, גם חשוב ביותר לבחור בחברת פינוי מקצועית, כזו שתאפשר לכם לחוש בנוח להכניס את אנשי הצוות לביתכם, ואף חשוב לוודא שהחברה יודעת לפנות כל סוג של תכולה, כולל פסולת, כך שלא תתעורר אי נעימות ברגע האחרון.

יחסי שכנות

לצד כל מרפסת יש עוד מרפסת, כלומר יש שכנים, וכיוון שידוע שיחסי שכנים עשויים להיות כה נפיצים, יש לברר מראש שהצוות מקפיד על עבודה שקטה ומסודרת, מודיע מראש על השימוש במעלית, משאיר אחריו סביבת עבודה מסודרת ונקייה, מקפיד על הופעה מכבדת, אינו תופס את חניית השכנים ואף מקפיד לשמור על פרטיות הציוד, כך שבעת הצורך, יש לוודא שהצוות אורז לפני הפינוי.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *