כיצד יום כיף לעובדי חברה משפיע על גיבושם

הערות 0 על ידי ב כנסים ואירועים
23 במאי 2017
כיצד יום כיף לעובדי חברה משפיע על גיבושם

כבר שנים שבמשרדים, ארגונים, וחברות יוצאים עובדים אל ימי כיף מסוגים שונים. ימי הכיף כוללים: ימי כיף במלון, טיולים ברחבי הארץ, סדנאות , יציאה לאתגרים, הופעות ושלל חוויות בלתי נשכחות. אבל כיצד באמת משפיעים ימי הכיף על העובדים? עובדים רבים מעידים כי "יציאה מהשגירה היומיומית שלהם אכן מרעננת אותם והופכת אותם למאושרים יותר." על כל ההשפעות של יום כיף לעובדים שלכם בהמשך.

סדנאות צחוק, יום טיול בצפון, הופעות  מוזיקאליות, סדנאות ניווט וסיור, מופעי סטנד אפ, אתגרי חפש את המטמון ועוד – כולם ימי כיף שארגונים מקצים להם משאבים רבים, אבל כיצד באמת משפיעים ימי כיף על עובדי החברה?

העובדים שלכם יוצאים מהשגרה – בזכות ימי הכיף העובדים של החברה יוצאים מהמשרד האפור, ומעוד יום של בילוי מול המסך. העובדים יכולים לנעול נעלי ספורט וכובע, ולצאת אל יום כיף לעובדי החברה המציע מלא בחוויות. העובד מתרענן ויוצא מהשגרה אל עולם מפתיע ולא ידוע שמזרים בגופו מעט אדרנלין.

העובדים מכירים אחד את השני טוב יותר – בזכות ימי כיף העובדים שלכם יכולים להכיר אחד את השני טוב יותר. לפתע העובדים מגלים פרצופים ממחלקות אחרות. פתאום "רותי מהנהלת חשבונות" מגלה שיש "שושנה משירות לקוחות" שיכולה לעזור לה בכל מה שהיא צריכה. מלבד זאת העובדים יכולה לקשר בין פנים לקולות שנשמעים רק בטלפון בשגרת היום יום, והדבר מאד משמח אותם ומעלה להם את המורל. בכך העובדים שלכם שמחים, רוצים להתקשר יותר אחד לשני,  ובכך הם גם פרודוקטיביים יותר.

סכסוכים נפתרים בין העובדים – מה לעשות, כולנו בני אדם ובין בני אדם האנרגיות לעיתים לא ממש מסתדרות, בעיקר שמדובר במקום העבודה בו יש אינטריגות וסכסוכים. ביום כיף צריך פעמים רבות לעבוד בצוות, מה שגורם לעיתים רבות לשבור את הקרח בין עובדים מסוימים ולכרות ברית גם בין האויבים הכי מרים. ומכאן נפתרים גם סכסוכים.

העובדים לויאליים יותר למקום העבודה – כאשר אתם משקיעים בעובדים שלכם, מוציאים אותם מהשגרה, מאפשרים להם לצאת ליום כיפי ומושקע: העובדים שלכם הופכים נאמנים יותר. בכך הם מעריכים אתכם והולכים ללויאליים עבור החברה.תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *