מורה פרטי לפיסיקה – הכנה אחד על אחד לקראת ההצלחה

הערות 0 על ידי ב לימודים
26 במאי 2017
מורה פרטי לפיסיקה – הכנה אחד על אחד לקראת ההצלחה

על מנת להצליח בפיסיקה לא צריך להיות אלברט איינשטיין הבא. כיום דרוש מורה פרטי טוב כדי לעבור את שיעורי הפיסיקה ואת המבחנים בשלום. אז כיצד בוחרים מורה פרטי טוב לפיסיקה ואיך לומדים עם המורה לקראת ההצלחה? כל הטיפים בהמשך.

טיפים למציאת מורה טוב לפיסיקה

מצאו מורה בוגר מוסד מוכר ובעל ניסיון  – כאשר אתם מחפשים מורה לפיזיקה מצאו כזה שלמד פיזיקה באחד מהמוסדות המוכרים בהם מלמדים פיזיקה. מוסדות כאלה הם מוסדות כמו הטכניון, האוניברסיטה העברית וכדומה. בנוסף, חשוב שהוא יהיה בעל ניסיון במתן שיעורים פרטיים והכנה לבגרות במוסדות שונים בתי ספר ומכללות. מורה מסוג זה יוכל להתמודד עם כל סוגי התלמידים, הסטודנטים הקשיים ורמות הלימוד.

מצאו מורה פרטי שקיבלתם עליו המלצות – חפשו מורה שקיבלתם אודותיו המלצות מפורטות. אל תסתמכו על המלצות כמו "מורה תותח" " מורה מצויין" מורה גבר" ועוד, אלא נסו להבין במה המורה מסייע. האם הוא קשוב? סבלני? מנוסה? נסו לבדוק כיצד יוכל המורה להתאים עצמו אליכם ומה המעלות שלו.

התאמה – נסו לבדוק כיצד יכול המורה לסייע לכם. רשמו לעצמכם במה אתם מתקשים ובדקו עם המורה יכול לסייע לכם בקשיים שלכם. השיעורים הפרטיים לא יסייעו לכם אם הם לא יעזרו לכם בקושי הספציפי שלכם.

מיקום גאוגרפי – רצוי שהמורה יהיה פחות או יותר במיקום גאוגרפי קרוב למיקום שלכם. בכך תוכלו לתאם עמו בקלות שיעורים פרטיים, בעיקר אם מדובר בהכנה לבגרויות בהן השיעורים עליהם להיות תכופים יותר.

מחיר – אנו לא אומרים כי אתם צריכים תמיד לבחור במורה הזול ביותר, זאת כי לעיתים מורים שהם יקרים יותר הינם גם איכותיים יותר, אך בכל זאת כדאי לשים לב למחיר ולבחור גם במורה שמציע מחירים אטרקטיביים.

אז כיצד לומדים טוב יותר בעזרת המורה?

  • הדגישו בפני המורה את הקשיים שלכם.
  • נסו להבין אילו תרגילים יהיו במבחן ותרגלו אותם עם המורה.
  • הגיעו לשיעור מרוכזים לאחר שאכלתם ארוחה קלה ושתיתם מים.
  • הפיקו את המרב מהשיעור.
  • אם ישנו חומר שאינכם מבינים אל תתביישו לשאול – השיעור הפרטי כולו שלכם.
  • אם אתם מרגישים כי אין התאמה בינכם לבין המורה, חפשו מורה מתאים יותר.

בהצלחה!

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *