טיפול בתת מודע

הערות 0 על ידי ב כללי
26 ביוני 2017
טיפול בתת מודע

אחת הטענות הרווחות היא, שכל דבר שאנחנו עושים בחיים מושפע מהתת מודע שלנו, אין לנו שליטה על זה בהכרח. אנחנו יכולים לאכול, לשתות, לעשן, להמר, כל דבר שאנחנו עושים, שלילי או חיובי, מושפע כך או כך מהתת מודע שלנו.

אם נדע לאמן את התת המודע, נוכל לפנות אל כיוונים נכונים, נוכל להעצים את עצמנו, להאדיר את הביטחון שלנו ולגבש דימוי עצמי חיובי. זה לא פשוט, שכן בשביל לאמן את התת מודע, אנחנו צריכים לשנות את כל דפוסי החשיבה וההתנהגות שלנו.

אנחנו יכולים לאמן ולטפל את התת מודע, בעזרת טיפולים פסיכולוגיים, אימונים אישיים, טיפולים בהם אנחנו משתמשים באנרגיה להעברת מסרים, כמו שנוהג לעשות אורן זריף למשל, ואנחנו יכולים למצוא שיטות שונות ולתרגל עד שנטמיע אותן בתוכנו. בסופו של דבר הכל זה עניין של הרגלים ותפיסות.

אם אנחנו נאמן את עצמנו מספיק חזק ונכון, הרי שאנחנו נוכל לפתח סט כלים אשר יעזור לנו להתמודד עם כל בעיה, גם כזו שבתת מודע שלנו אנחנו חושבים שלא ניתן להתמודד איתה או לחילופין, בעיה שהתת מודע שלנו יוצר כי אנחנו מסרבים לוותר על הרגלים ישנים.

למשל, נניח ואנחנו רוצים להגשים חלום ישן אך בתת מודע שלנו אנחנו לא מאמינים בעצמנו, או שמקנן בנו חשש מסוים שמונע מאיתנו לבצע פעולות שונות במציאות, הרי שהדרך הנכונה להתמודד עם הבעיה היא, לאמן את התת מודע שזה לא כך, שיש לנו סיכוי, אנחנו כן יכולים להתמודד עם הבעיה בדרכים אחרות.

החוכמה היא לא לפחד, להאמין והכי חשוב לגבש כלים שמאפשרים לנו לאמן את עצמנו לא רק על פני השטח אלא גם מתחת לפני השטח. ככל שנצבור יותר כלים נכונים ונשתמש בהם, כך הביטחון העצמי שלנו יגבר, הדימוי העצמי שלנו ישתנה לטובה ואנחנו נוכל לספק לעצמנו כלים רבים יותר כיצד להצליח. עם הזמן התוצאות ישתנו, אנחנו נגלה שהשד איננו נורא ונוכל לעמוד מול כל דבר. שכן נדע להפיק תועלת מתחום אחד גם לתחומים אחרים. כך יגדל הסיכוי שנצליח.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *