דיווח נוכחות באמצעות הסלולר

הערות 0 על ידי ב ניהול משאבי אנוש
20 ביולי 2017
דיווח נוכחות באמצעות הסלולר

דיווח נוכחות באמצעות הסלולר הפך לנחלתם של עובדים רבים שעוסקים בעבודה שאינה תמיד בתוך הארגון. כיום ישנה אפליקציית שעון נוכחות שמאפשרת דיווח נוכחות סלולרי שמאפשר דיווח מרחוק על תחילתה של העבודה, על ביצוע משימות מרחוק, אודות יציאה מהעבודה לשלל פעילות ומשימות, על סיום יום עבודה, בקשות להיעדרות, יציאה להפסקה ועוד.

אפליקציה זאת יעילה במיוחד גם למי שרוצה לצפות בסידור עבודה, בדוחות, במסמכים של משאבי אנוש, חופשות ימי מחלה וכדומה, והיא מעולה גם למנהלים בארגון וגם לעובדים.

לאיזה עובדים מתאימה אפליקציה לדיווח נוכחות באמצעות הסלולר?

אפליקציה מסוג זה מתאימה בעיקר לעובדים שמבצעים את העבודה מחוץ לארגון, כמו למשל: למתקינים, לסוכני שטח, ואפילו לעובדי משרד שיוצאים לסידורים ורוצים לדווח על שעות הנוכחות שלהם, כאשר כלל הדיווח מתבצע מהניידים של העובדים.

בכל הנוגע לארגון, אפליקציית שעון נוכחות חוסכת גם את הצורך בקיום שעון פיזי יקר, וגם את הצורך התעסקות של החתמות של עובד, בארגון כרטיסים ובכל הנוגע לבירוקרטיה של החתמת שעון נוחות פיזי בארגון.

בנוסף יכול העובד באמצעות השעון לקבל דוחות אודות השעות שלו, ימי החופש וימי המחלה שנצברו לו.

אז במה מסייע דיווח נוכחות באמצעות הסלולר?

  • החתמת נוכחות מכל מקום – באמצעות אפליקציית שעון נוכחות ניתן לדווח על התחלה וסיום העבודה מכל מקום.
  • דיווח אודות משימות – עוד ניתן לדווח על משימות שמתבצעות בשטח ועל התפתחותן ובכך לבדוק את האפקטיביות שלהן ושל העובד.
  • קבלת דוחות – באמצעות דיווח נוכחות בסלולרי ואפליקציה חכמה, ניתן לקבל דוחות ומידע ממשאבי אנוש.
  • בקשת בקשות – עוד יכול העובד לבקש בקשות ישירות מהאפליקציה כמו בקשת היעדרות מהמעסיק, ושלל בקשות.
  • סידור עבודה – באמצעות האפליקציה ניתן לבצע סידורי עבודה. בנוסף באמצעות האפליקציה ניתן לקבל את כל פרטי הקשר של העובדים בעסק ובכך ליצור קשר במהירות עם כלל העובדים.

לסיכום, דיווח נוכחות באמצעות הסלולר הינו הדבר הבא בכל הנוגע לשעוני נוחות, להתייעלות בכוח אדם, לייעול הארגון, לשיפור תנאי העובד ולעבודה אפקטיבית וטובה יותר.
תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *