פינוי בית מוזנח

הערות 0 על ידי ב כללי
3 ביולי 2017
פינוי בית מוזנח

עבור רבים מאתנו ההגדרה של בית מוזנח מתייחסת לבית שלא ניקינו במשך החודש האחרון, שניתן למצוא בו ערימות של כביסה לא מקופלת, שורר אי סדר בארונות ויש ערימת כלים בכיור. עם זאת מצב זה עשוי להיות אידאלי עבור רבים מהאנשים, וזאת כי הם עצמם סובלים מבית שלא ניתן למצוא בו דבר, חצי מהדברים כלל אינם רצויים, מצב הציוד הרצוי דומה למצב הפסולת (כיוון שהכול מטונף), הקירות כבר מזמן אינם לבנים ובמטבח אין רק כלים מלוכלכים, אלא גם קופסאות ריקות של מארזי אוכל ישנים לצד שאריות מזון.


כיצד מטפלים בבתים מוזנחים?


לאחר שבעל הבית מודע למצבו והוא מבקש לעשות לכך סוף, הרי שטוב לדעת שכבר מדובר בחצי נחמה, ולו כי כעת ניתן להתחיל לחפש אחר פתרון, וכאן אנו מבקשים להציף שהפתרון הראוי ביותר הוא לפנות אל חברת פינוי שבין היתר בעלת ניסיון עשיר בפינוי בתים מוזנחים. חברה שכזו עתידה לעזור במיון התכולה (חלק יישמר וחלק יפונה), עתידה לפנות כל חפץ ופסולת ליעד האידאלי ביותר ואף תדע להציע שירותי ניקוי משלימים.

לאלו שירותי ניקיון יש לצפות עבור בתים מוזנחים?

עבור בתים מוזנחים יש לצפות לשירותים שעתידיים להחזיר את הבית להיות ראוי למגורים, כאשר הוא מדיף ניחוחות של ניקיון לאחר שהוא עבר ניקיון יסודי, לאחר שסיטואציות כגון חלודה ועובש טופלו ולאחר שניתנו מגוון שירותי שיפוץ קלים. רק באופן שכזה אותו אדם שהתרגל לחיות בבית מוזנח, מכיר שניתן גם אחרת ועם כן יבקש לשמר את המצב החדש.

מתי יש לאפס את מצב הבית המוזנח?

כל אחד צריך לגור בבית נעים, בבית בו כלל החפצים הרצויים והאווירה הכללית מזמינה ומשרה תחושה נינוחה. אי לכך ברגע שחשים שהמצב יצא משליטה, או ברגע ששמים לב שמתביישים להזמין אורחים ושלא נעים לשהות בדירה, ראוי לדעת שישנם שירותי פינוי בית מוזנח אשר ניתנים מכל הלב, באופן מקצועי ביותר ואף בטיחותי ביותר לצד שורת ביטוחים ואמצעי הגנה. מכאן שקיימת עזרה וכל שצריך לעשות זה להשיגה. שיחת טלפון אחת וחוזרים לשגרה ראויה.


תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *