תואר ראשון במדעי ההתנהגות – על מה ולמה?

הערות 0 על ידי ב לימודים
14 ביולי 2014

לנסות לבחור מה אתם רוצים ללמוד זה לא דבר פשוט, ולמען האמת הרבה אנשים מתבלבלים כשהם מנסים לקבל את ההחלטה הזאת.

מדעי ההתנהגותאחד מהדברים החשובים ביותר זה להיות קשובים לעצמכם, ואין ספק שאם תחום האדם ואם הניסיון להבין מדוע אנחנו מתנהגים כפי שאנחנו מתנהגים תמיד משך אתכם, אז לעשות תואר ראשון במדעי ההתנהגות זו בחירה נפלאה עבורכם. הלימודים האלה מעניינים ביותר כיוון שהם נוגעים בהרבה תחומים שונים, כי תוכלו ללמוד על פסיכולוגיה, אנתרופולוגיה, סוציולוגיה, קרימינולוגיה ועוד, וכבר כדי להכיר את הנושאים האלה יותר לעומק שווה להירשם ללימודי התואר הראשון בתחום הזה.

עבודה במגוון תחומים

אין כמעט אנשים שרוצים לעשות תואר ראשון במדעי ההתנהגות ולא רוצים לדעת "מה זה ייתן להם" או איפה הם יוכלו להשתלב בעבודה, ובצדק. אומנם זה נכון שכולנו לומדים כדי להעשיר את עצמנו, אך בסופו של דבר צריכה להיות לכל העניין הזה גם תכלית פרקטית ואכן לתואר הזה יש הרבה מה להציע לכם. בוגרי תואר כזה יכולים להשתלב במערכת החינוך, במוסדות של אכיפת חוק, במוסדות סעד ואפילו במוסדות כלכליים – טכנולוגיים, כך שלמען האמת בהחלט ניתן לומר שהתואר הזה פתוח הרבה מאוד אפשרויות.

הכנה ללימודים מתקדמים

רוב האנשים שלמדו תואר ראשון בעידן שבו אנחנו חיים מעידים על כך שזה לא לגמרי מספיק וחולמים לעשות תארים מתקדמים בתחום אותו הם למדו. הדברים נכונים גם לגבי התואר הראשון במדעי ההתנהגות, ולכן בהחלט אפשר להבין אתכם אם תחליטו לא להסתפק בתואר הראשון. חשוב שתדעו שהתואר הראשון, אם תלמדו אותו במקום מוביל, יוכל לתת לכם כלים מצוינים להשתלב גם בתארים מתקדמים יותר בארץ ובעולם ולכן כדאי ללמוד אותו ברצינות רבה.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *