משרדים למכירה בתל אביב 3 שאלות שחייבים לשאול

הערות 0 על ידי ב שירותים לעסקים
23 באוגוסט 2017
משרדים למכירה בתל אביב 3 שאלות שחייבים לשאול

אם אתם מתכננים לעשות מהלך רציני שכולל קניית משרד בתל אביב, חשוב שתשאלו לפני הקנייה שלוש שאלות חשובות שיבטיחו את איכות המשרד שלכם, ואת מהלך השהייה בו.

זה נכון שישנם משרדים למכירה בתל אביב מכל הסוגים הפזורים בכל העיר, אבל כדי למצוא את המשרד הטוב ביותר וזאת ללא עזרת קבלן המתמחה בהשכרת משרדים, חשוב שתשאלו את השאלות הבאות:

שאלו אודות תכנון המשרד – חשוב לשים לב למפרט המשרד ותכנונו. בדקו כמה תצטרכו להשקיע במשרד שאתם רוכשים בתיקון דוודים ותשתיות, או בשיפוץ הכללי שלו. בדקו האם המשרד ישנם מזגנים, או שאתם תצטרכו להתקין בו מזגנים מפוצלים או כמה מזגנים בהתאם למספר החדשים שבמשרד. שימו לב כי במשרד אין רטיבות, עובש או ריצוף רעוע. חשוב בנוסף לבצע בדיקה למשרד על ידי שמאי שיוכל להעריך את ערך המשרד.

בדיקת הסביבה – לאחר שבדקתם את מצב המשרד חשוב לשאול לגבי הסביבה וגם לבדוק אותה. בדקו כי הסביבה מחוץ למשרד שלכם נעימה, כי יש חנייה באזור, כי היא בטוחה ואינה נמצא באזורים מסוכנים או עתירי פשיעה בעיר. עוד חשוב לוודא כי אין רעשים במקום או מפגעים סביבתיים, ולשאול מהם הפרויקטים שעתידיים להבנות באזור, וזאת על מנת לגלות את עתיד הבניין שבו אתם נמצאים.

מועד הכניסה למשרד – אם אתם מנהלים משרד קיים או עובדים מהבית, חשוב שתדעו מהו מועד הכניסה שלכם למשרד החדש. ידיעת המועד תעזור לכם להתכונן למעבר, וגם תאפשר מספיק זמן כדי להודיע ללקוחות שלכם שעברתם למיקום חדש. בכך תוכלו לתכנן את המהלכים השיווקיים שלכם בצורה טובה יותר.

לסיכום, מלבד שלשת השאלות האלה, ישנן גם עוד שאלות שחשוב לשאול וזאת אודות הבעלים של המשרד וקבלת תעודות זהות מהמוכר תוך ווידוא שהוא הבעלים, עוד חשוב לבדוק תשלומים נוספים שישנם על המשרד כמו תשלום ועד בית, תשלומי ארנונה ועוד, בדקו את כיווני האוויר במשרד ואת האור הטבעי שנכנס איליו, וודאו כי בבניין שבו המשרד נמצא ישנם שירותי ניקיון ואחזקה.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *