למה כדאי לעבור השתלת שיניים?

הערות 0 על ידי ב כללי
11 בספטמבר 2017
למה כדאי לעבור השתלת שיניים?

כל מי שיש לו כמה שיניים חסרות יודע עד כמה הדבר משפיע על הדימוי העצמי. לא חשוב אם השיניים חסרות כתוצאה ממכה חזקה, תאונה או מחלת חניכיים ממושכת, בכל מקרה הדבר משפיע מהותית על המראה הכללי של הפנים. לרוב אנשים עם שיניים חסרות ירגישו לא בנוח לחייך, הם יתביישו לדבר והדבר ישפיע כמובן על התחושה הכללית שלהם בחברה. לכן על מנת למנוע את הרגשות והתחושות הקשות האלו, מומלץ לעבור השתלת שיניים ולחזור לחייך חיוך רחב ונוצץ מתמיד. אומנם נכון שניתן להסתפק גם בשיניים תותבות, אך לא ניתן בכלל להשוות אותך לשתלים הדנטאליים החדישים אשר מדמים בצורה מושלמת שיניים ישרות ומושלמות. השתלים יעילים ועמידים יותר משיניים תותבות, הם מאפשרים להעלות את הערך העצמי ולאפשר לעיסה ודיבור תקינים לחלוטין.

מספר יתרונות של השתלת שיניים

קודם כל, היתרון המרכזי של כל מי שבוחר לעבור את התהליך הוא זכייה בביטחון עצמי גבוה יותר. רוב האנשים אשר מאבדים את שיניהם מרגישים קושי בדיבור, חשש מאכילה של מזון קשה וכמובן אי נוחות לצחוק או לחייך בפומבי. מהרגע שהשתלים הדנטאליים נמצאים במקומם, ישר הביטחון העצמי עולה, המטופל מרגיש בנוח לאכול בפומבי עם חברים, לצחוק וליהנות מהחיים. מעבר לכך, קיומה של שן חסרה יכולה להשפיע בצורה מהותית על הנשך דבר שעלול לגרום לבעיות בריאותיות חמורות. השתלה של שתל דנטאלי יכולה להבטיח מנשך נכון והמשך שמירה על פעילות תקינה של שרירי הלסת. יתרון מרכזי של השתלים על פני גשרים או שיניים תותבות הוא העמידות והחוזק שלהם. השתלים מהווים פתרון קבוע, אשר מחזיק מעמד לאורך שנים ולא יוצר בעיות או התעסקות מיותרת.

לסיכום, השתלת שיניים נחשבת לאפשרות שיקום הפה המומלצת והשכיחה ביותר. מדובר על הזדמנות להחזיר למטופל את הערך העצמי שלו, לאפשר לו ליהנות מדיבור ולעיסה תקינים, וכמובן לספק לו חיוך עשיר ומלא אופטימיות. היום ניתן למצוא התקדמות עצומה בתחום של השתלים הדנטאליים, קיימים פיתוחים חדישים של מיני שתלים אשר יכולים להתאים כמעט לכל אחד ובכך לספק לו את המענה המושלם לשיקום הפה.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *