איך אפשר לקדם את העסק?

הערות 0 על ידי ב שירותים לעסקים
22 באוקטובר 2017
איך אפשר לקדם את העסק?

כיום לא קל להפוך עסק למצליח, וזאת בעיקר בשל תחרות, מחירי הקמת עסק גבוהים, כמו גם תשלומי מיסים, שכירות והוצאות שוטפות.

ובכל זאת, אם יש לכם עסק קטן ואתם רוצים לקדם אותו, ישנן כמה דרכים פשוטות שבאמצעותן תוכלו לקדם את העסק שלכם. אז מהן הדרכים שבאמצעותן ניתן לקדם את העסק? כמה דוגמאות בהמשך:

שיווק ברשתות החברתיות – אחד הכלים החינמיים שכל בעל עסק יכול לשווק ולקדם עמו את העסק שלו, הוא קידום ברשתות החברתיות. קידום עסק בפייסבוק , באינסטגרם או בכל רשת חברתית, דורש בסך הכל פתיחת עמוד עסקי בחינם דרך העמוד הפרטי, ופרסום פוסטים שיווקיים ומושכים אודות העסק. עוד חשוב לנסות 'לטרגט' את קהל היעד שלכם, ולקדם בסכומים קטנים את העסק שלכם לפי מיקוד קהל היעד, וזאת דרך הרשתות החברתיות.

מוצרי פרסום – דרך נוספות שניתן לקדם בה עסקים היא באמצעות מוצרי פרסום. מוצרי פרסום הם אותם מוצרים שונים שניתן לרכשו בכמויות הנושאים את הלוגו ושם העסק. בין המוצרים ניתן למצוא כוסות וספלים, כיסויים לאיפון, עטים, אביזרים לחוף הים, חולצות ושלל חפצים מדליקים שכל אחד, בין אם מדובר בלקוח או בעובד: ירצה לקבל.

החכמה של מוצרי הקידום טמונה בכך שהמוצרים שנחשפים לקהל הרחב, כמו למשל: שמשיה שעליה לוגו ושם העסק, מפרסמים את העסק בצורה טובה יותר מכל פרסום אחר. מוצרי הפרסום מסייעים לעסק להגיע לחשיפה גדולה יותר.

יחסי ציבור – אחת הדרכים היעילות לפרסם עסק, היא באמצעות יחסי ציבור. תפקידו של משרד יחסי ציבור הוא ליצור קשר עם אמצעי התקשורת על מנת שאלה יפרסמו פרסומים אודות העסק, כמו למשש פרסום כתבה על פתיחת העסק, פרסום ידיעה אודות מפורסמים שהגיעו לעסק שלכם, השקות של מוצרים ועוד.

כדי לעשות זאת לבד חשוב שתצרו קשר עם אושיות התקשורת המתאימות, כמו למשל כתבי עיתונות, ותעבירו להם מידע מעניין אודות העסק שלכם. לדוגמא: אם יש לכם מסעדה ואדם מפורסם הגיע אליה, תוכלו בהסכמתו לצלם אותו ולשלוח אייטם לעיתונות המקומית. בכך תוכלו להתחיל ולהעלות את העסק שלכם על המפה ולהכניסו לתודעה.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *