חשיבות המשוב על פעולות העובדים שלנו

הערות 0 על ידי ב שירותים לעסקים
26 באוקטובר 2017
חשיבות המשוב על פעולות העובדים שלנו

כאשר אנחנו מנהלים עסק ובטח עם מדובר על עסק הנותן שירות ללקוחות אנחנו חייבים למצוא דרך לפקח על פעולות העובדים בעסק שלנו. כמובן שאנחנו יכולים לצוות את המנהל לעובד ולבחון כיצד אותו עובד פועל. אך הצרה היא שכאשר המנהל נמצא עם העובד ונוכח בפעולות המכירה שלו סביר שהעובד יתנהג בצורה שונה מאשר כשהוא נמצא לבד עם הלקוח. על כן ציוות המנהל לעובד אינו מהווה פתרון מספק לבעיה זו. העניין הוא שהקשר עם הלקוחות של העובדים הוא הדבר החשוב ביותר שעליו אנחנו צריכים לשים דגש ולפעול בהתאם לו. בכדי שהעסק יפעל בצורה איכותית אנחנו צריכים להיות בטוחים כי העובדים שלנו ממלאים את ההוראות שנתנו להם והם עומדים בנהלי החברה. רק כך נוכל להבטיח כי העסק שלנו ירוויח ויצליח.

ביצוע סקרים – מה הבעיה עם זה?

אחת הדרכים שבעלי עסקים רבים חושבים עליהם הוא ביצוע סקרים ומשובים על העובדים של העסק שלהם. משובים לכאורה ממלאים את הצורך שלנו בפיקוח על העובדים, אך בפועל כפי שניווכח הם מלאים בחורים ולא ניתן תמיד לסמוך עליהם בצורה מלאה. ראשית סקרים אינם אומרים לנו כיצד העובדים ממלאים את תפקידם באופן פרטני, שנית אנשים רבים נוהגים לחפף בסקרים ולא ממלאים אותם עד הסוף או בצורה רצינית. בנוסף, סקרים נותנים לנו תשובות רק על שאלות שאנחנו שואלים, ומה בדבר אלו שאנחנו לא שואלים עליהם? כל אלו הם דברים שאנחנו צריכים לשים לב אליהם ולחשוב עליהם בצורה רצינית ביותר.

לקוח סמוי – הדרך הטובה ביותר לברר פרטים על העובדים שלנו

אז מה הפתרון, כיצד אנחנו יכולים לפקח על העובדים שלנו בצורה מלאה אם לא ניעזר בסקרים? התשובה היא לקוח סמוי. לקוחות סמויים הם דרך נהדרת בכדי למצוא כיצד העובדים שלנו מתנהגים בפני לקוחות החברה והעסק. דרך זו משתפרת פלאים אם ניתן לזכור כי אפשר להצמיד ללקוח הסמוי מצלמת וידיאו שתראה לנו כיצד העובד מתנהג וכיצד הוא מדבר ופועל. זהו דבר חשוב ביותר עליו צריך לתת את הדעת ולחשוב עליו בצורה רצינית.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *