חשיבות שליטת העובדים בעבודתם

הערות 0 על ידי ב שירותים לעסקים
27 באוקטובר 2017
חשיבות שליטת העובדים בעבודתם

כיצד עסק יכול להיות יותר טוב ממתחריו? זוהי שאלה שמנהלים רבים מתחבטים בה, אך ישנו דבר אחד ההופך עסק אחד לטוב יותר מאחרים וזהו ההון האנושי הנמצא בעסק. ככל שהעובדים יותר יכירו את העסק שלהם ואת עבודתם כך הם יבצעו את עבודתם בצורה טובה יותר וירימו את  העסק לגבהים חדשים. כל עובד השולט בעבודתו באופן מושלם הוא בונוס ענקי לעסק ואין כך ספק כי הוא משרת את העסק בצורה היפה ביותר. כמובן שהגעה לשליטה מושלמת ברזי העבודה היא קשה ומסובכת ודורשת מאמץ רב הן מהעובד והן מהמעביד, אך שניהם כאחד צריכים לשאוף לשליטה זו ולעשות הכול בכדי שההיא תתקיים. ככל שהעובד שולט יותר בעבודתו כך הוא נהנה יותר וכך התפוקה שלו גדלה והוא מצליח יותר בעבודתו. תפוקתו של  העובד היא חשובה ביותר ורק כך אפשר להגיע לתוצאות איכותיות בעבודה.

סרטי הדרכה – הדרך הבטוחה להיכרות העובדים עם עבודתם

אחת הדרכים המקוריות ביותר והטובות ביותר ללמד עובד חדש כיצד עלינו לנהוג בעבודה וללמדו כללי עשה ואל תעשה היא באמצעות סרט הדרכה. סרטי הדרכה הם דרך נהדרת המאפשרת לעובד לקלוט מידע שאחרת הוא לא היה מקבל בשום דרך אחרת. אין כל ספק כי על סרט ההדרכה להיות מופק ברמה גבוהה ולכלול את כל המידע המקיף שהמעביד רוצה שהעובד ידע. ככל שסרט ההדרכה  יהיה יותר טוב כך המעביד ידע כי העובד ישלוט בעבודתו בצורה יותר טובה ויהיה ניתן לסמוך עליו יותר בקלות. כמובן שסרט ההדרכה הוא חלק ממכלול שלם של כלים שבאמצעותם המעביד חונך את העובד על עבודתו.

מה הקשר בין סרטי תדמית לסרטי הדרכה?

בכדי לדעת עם חברה מפיקה סרטי הדרכה איכותיים אנחנו צריכים להסתכל גם על סרטי תדמית שהיא מפיקה. באמצעות אותם סרטוני תדמית אנחנו יכולים לגלות עוד על החברה ולדעת אם היא מקצועית וברמה גבוהה. כך נוכל להיות בטוחים כי אנחנו בוחרים את החברה הטובה ביותר שתענה על הצרכים שלנו בצורה המושלמת ביותר ולא יהיה לנו כל חשש שמא העובד לא ידע את עבודתו.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *