האם יש בכוחם של מוצרי הפרסום למשוך יותר לקוחות לעסק?

הערות 0 על ידי ב שירותים לעסקים
20 בנובמבר 2017
האם יש בכוחם של מוצרי הפרסום למשוך יותר לקוחות לעסק?

לכל מי שיש עסק, מחפש תמיד את הדרכים לשווק אותו ולהגדיל את מאגר הלקוחות שלו. יש אנשים שסבורים שמוצרי פרסום לעסק לא מפיקים את המטרה אבל העובדות מראות אחרת. העובדות משקפות תועלת מרבית של מוצרי הפרסום על העסק שלכם.

למוצרי פרסום יש כוח רב על לקוחות חדשים ולקוחות קבועים. לפני הכול הלוגו של החברה מוטבע עליהם, כך שהוא מהדהד בראשם של הלקוחות והעובדים. המוצרים לרוב שימושיים ופרקטיים לכן הם לא נזרקים לפח אלה נשמרים לאורך זמן. ולהלן פירוט עד כמה מוצרי פרסום יעילים לעסק שלכם.

לקוח זוכר לוגו ומותג- לפי סקר שערכו האיגוד הבינלאומי לקידום מכירות, אחוז גבוה שנשאלו ענו שהם זוכרים את מוצרי הפרסום הממותגים שקיבלו לפני מספר שנים. אחוז גבוה גם זכר את הלוגו שהיה מודפס עליהם שהוא כאמור לוגו של החברה. כך שמהפן המיתוגי מדובר בהצלחה.

מוצרי הפרסום נשמרים – כמו כן אנשים רבים נוטים לשמור את המתנות אצלם, כל עוד יש להם שימוש בהם והם פרקטיים כמו עט, או דיסק און קי או כל מוצר שהוא יעיל שיושב על השולחן במשרד ויש אליו חשיפה יום יומית גם של לקוחות של הלקוח או עובדים שלצדו וכו', כך הוא נשמר לאורך זמן ונטמע בזיכרון.

עוד נתונים שמצביעים על הצלחה של מוצרים ממותגים

הרבה עסקים מבינים שרצוי להיות כמה שיותר יצירתיים ולהשקיע במוצרי הפרסום לעסק מתוך ידיעה שזה כלי עזר מושלם לעסק, פלטפורמה יעילה שמגבירה את החשיפה של המותג. היום נוהגים לחלק בעיקר מטריות ממותגות או כדורים ממותגים, צידניות ודיסק און קי, יריעה לחוף וכל מה שבית העסק רואה לנכון להדגיש ובהתאם ללקוחותיו. כל זה יוצר אצל רוב האנשים את הרצון להשקיע במוצר הפרסומי בעקבות הלוגו שמופיע מולם.

אם כן, נסכם שרצוי לא לשכוח שאפשר להעניק לכל מוצר ערך משלו אך אם אנחנו מעוניינים להחזיר לעצמינו את ההשקעה חשוב להעניק מוצר ייחודי שמספק ללקוח את התחושה הטובה והמקורית ביותר.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *