עובדים מהבית? ככה תעבדו בצורה נעימה יותר

הערות 0 על ידי ב כללי
20 בנובמבר 2017
עובדים מהבית? ככה תעבדו בצורה נעימה יותר

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים בוחרים לעבוד מהבית, וזאת בשל הנוחות של עבודה כזאת, היכולת להימנע משעות של נסיעות ופקקים בדרך למקום העבודה, והיכולת להיות בבית ולקבל את הילדים כאשר הם חוזרים ממוסדות הלימוד.

לעבודה בבית יש המון יתרונות, אך כדי שהיא תעשה בצורה יעילה – חשוב שתדאגו לכך שחלל העבודה שלכם יהיה נעים, מאובזר וכזה שתוכלו להפיק ממנו את המקסימום. אז כיצד עובדים נכון ונעים? כמה עצות בהמשך.

הגדירו לעצמכם את חלל העבודה – כאשר אתם עובדים מהבית, חשוב שתגדירו לכם את המקום שבו אתם עובדים. מקום זה חייב להיות חדר עבודה, נישה בסלון או אפילו עבודה על שולחן האוכל (וזאת אם אין לכם ברירה). חשוב שתוכלו למצוא מקום אחד קבוע שבו תעבדו, ולא תתפזרו לסלון, לחדר השינה ולשאר מקומות שאינם משרים אווירה של עשייה.

רכשו כסא מחשב ושולחן מחשב איכותיים – כאשר אתם עובדים כל היום על המחשב, חשוב שיהיה לכם נוח, ולכן בכל הנוגע לכסא ושולחן טובים: אין מה להתפשר. רכשו כיסא מחשב בעל יכולות אורטופדיות, ושולחן שמתאים לגובה שלכם ולנוחות שלכם.

דאגו לתנאים בחום ובקור – מאוורר תקרה שקט, תנור קטן שיחמם אתכם, מזגן למקרים של חום קיצוני, כולם הכרחיים עבורכם על מנת שתוכלו לעבוד בתנאים טובים, תוך שאתם מתרכזים עבודה שלכם.

הכינו לכם סדר יום מסודר– רשמו לכם בכל יום על דף את סדר היום שלכם ואת המשימות שאתם צריכים לבצע. בכך לא תשכחו אף משימה, תעמדו ביעדים, ותוכלו להקציב זמן לכל משימה במסגרת שעות העבודה שלכם. אל תשכחו לקחת הפסקה בכל שעה, כדי לחלץ עצמות ולאכול משהו קטן, תוך שבצהריים וודאו כי אתם אוכלים ארוחת צהריים מסודרת על שולחן האוכל.

קשטו את פינת העבודה שלכם בחפצים שאתם אוהבים – עציץ, תמונה של האנשים שאתם אוהבים, גאדג'ט מצחיק ועוד, כולם חפצים שכיף שיש על שולחן העבודה. הניחו לכם אלמנט שאתם אוהבים שיוכל לגרום לכם למצב רוח טוב בזמן העבודה.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *