טיפים לבחירת לכרטיס ביקור

הערות 0 על ידי ב שירותים לעסקים
25 בנובמבר 2017
טיפים לבחירת לכרטיס ביקור

כרטיס ביקור תפקידו לשדר כבר בהתחלה, את מהותו של העסק או של האדם העוסק בו, ולאחר מכן במבט שני לשדר בקלילות ואת כל הפרטים של ההתקשרות עם אותו אדם. כרטיס שהוא מוצלח, הוא כרטיס שלא עמוס מדי בפרטים, אך יחד עם זאת מכיל את כל הפרטים הרלוונטיים כמו השם של העסק או האדם, תפקידו, מספר הטלפון שלו, כתובת מייל, וכמובן כתובת אתר במידה וקיים.

אלטרנטיבות נהדרות בבתי דפוס

בבית דפוס תוכלו לעצב לעצמכם את כרטיס הביקור הייחודי לכם. כרטיס מעוצב שישווק אתכם הכי טוב שניתן. בבתי דפוס רבים תוכלו לבדוק אופציות ורעיונות לכרטיסי ביקור מיוחדים, חשוב יהיה להתאים את העיצוב של כרטיס הביקור למהות שלו, ושלא יראה מצועצע מידי אלמלא הוא מיועד לשירותי עריכת דין או דברים רציניים וההפך.

להלן 6 טיפים חשובים לבחירה של כרטיס ביקור מנצח!

  1. התאמה של הכרטיס ביקור לעסק שלכם- גם אם פניתם למעצב ומקצועי בבית דפוס חשוב שהוא יבין את המהות של העסק ושל משלוח ידכם, אפשר להשאיר לו סיכום של מה שאתם עושים ומה העסק שלכם מייצג.
  2. כל הפרטים שמופיעים בו- חשוב לא לשכוח את הפרטים הכי חשובים כמו כתובת אימייל או אתר של החברה. אם יש לכם פקס וטלפון נייח צרפו גם את זה, טלפון במשרד משדר הרבה אמינות.
  3. סגנון עיצובי – אם יש לכם סגנון עיצובי אז תדאגו שיבוא לביטוי גם בכרטיס או שתחליפו אבל תוודאו להחליף בשאר המקומות.
  4. איכות הנייר- בתי דפוס רבים מחזיקים מגוון של עובי של נייר ולכל אחד יש עלות משלו. נסו לא לחסוך באיכות של הדף, שכן הוא יחזיק מעמד זמן ממושך אצל הלקוחות שלכם וזאת המטרה.
  5. בחירת פונט – לסוג הגופן ולגודל שלו יש השפעה רבה על הכרטיס, תבקשו מהמעצב שייתן לכם כרטיס ביקור דוגמאות, מתוכן תוכלו לבחור את הפונט שהכי נראה לכם מייצג אתכם.
  6. כרטיס ביקור ייחודי- אם אתם חשים שהעסק שלכם יכול להיות מיוצג טוב יותר על ידי כרטיס ביקור ייחודי, כמו לדוג' כרטיס ביקור באנגלית, או הדפסה על דף משובח יותר, אל תהססו ותשקיעו בזה מאמץ ותקציב על מנת שיצא הכי מושלם שניתן.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *