מי מורשה להפעיל דוד קיטור?

הערות 0 על ידי ב כללי
7 בדצמבר 2017
מי מורשה להפעיל דוד קיטור?

דוד קיטור הוא דוד המופעל בתעשיות רבות והוא פועל באמצעות ניצול של אנרגיית קיטור שמטרתה להפיק אדים. הקיטור מספק אדים למגוון תעשיות החל מחדרי ייצור, מטבחים, בתי מלון, עד לבתי קפה ובתים פרטיים.

שימוש באנרגיית קיטור הינה עדיפה כיום וזאת משום שהיא גם ידידותית לסביבה וגם מאפשרת חסכון רב בכסף ובמשאבים. עם זאת על מנת לבצע את הפעלת הקיטור יש להיעזר באנשי מקצוע המומחים בתחום.

לעוד מידע אודות דוד קיטור, לחצו כאן…

אז מי מורשה להפעיל דוד קיטור?

על מנת להפעיל קיטור בבטיחות, חשוב לדעת כי ישנם אנשים שיכולים לבצע את ההפעלה במידה והם בעלי העסק שבו מופעל הקיטור והם מפעילים אותו לאחר שקיבלו הדרכה, כמו גם מנהל עבודה שהודרך בנושא.

עוד יכולים להפעיל קיטור מנהלי משמרת, מפקח עבודה ראשי, אדם שמונה על מנת להפעיל את הקיטור על ידי מנהל העבודה, כאשר הפעלת הקיטור נעשית רק על ידי מפעיל מוסמך שיועד להפעיל את דוד הקיטור ואת כל אביזריו.

הפעלת קיטור יכולה להיעשות בזמן של משמרת של 8 שעות כאשר האדם שמפעיל את הקיטור יודע כיצד לתפעל אותו, פועל לפי כלל הוראות הבטיחות והוראות ההפעלה של הקיטור, כי הוא מבצע בדיקה של כלל אביזרי הבטיחות, ויודע כיצד לתפעל את הקיטור בכל הנוגע לניהול יומן העבודה בדיקות אביזרי הבטיחות, נצילות בעירה, קבלת נתוני צריכת הדלק להפעלת הקיטור ועוד.

בנוסף חשוב לדעת כי מפעילי קיטור עליהם להיות מעל גיל 18, ויש לוודא כי המפעיל התנסה התנסות מעשית ואף קיבלת תעודת גמר לאחר קורס מפעלי קיטור מקצועיים.

עוד חשוב לפני הפקדת הקיטור בידי איש המקצוע לבצע בחינה סופית של המועמד להפעלת הקיטור על מנת להבין האם הוא יכול להפעיל את הדוד במצורה בטוחה ויעילה.

לסיכום, דוד קיטור הוא פטנט מעולה שמסייע ליהנות מאדי קיטור במגוון תעשיות. עם זאת מכיוון שמדובר בדוד שמכיל מים בטמפרטורות גבוהות במיוחד, חשוב לשים לב כי הפעלת הקיטור נעשית בצורה נכונה וחשוב מכל – בטוחה.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *