איך בוחרים שיש לאמבטיה

הערות 0 על ידי ב כללי
13 בדצמבר 2017
איך בוחרים שיש לאמבטיה

הבית שלנו הוא המקום שאנו יכולים לשרת את עצמנו בו, והבית הוא האמצעי הטוב ביותר שמספק לנו את מה שאנחנו צריכים, בין אם זה שקט ומנוחה, או ניקיון וטיפול בראש, פיזית ורוחנית. בכדי שאנחנו נוכל להמשיך להתנהל בבית בצורה טובה ומבוקרת, אנו זקוקים לבית שהוא מטופח ומטופל. אחד החדרים הקריטיים יותר בבית שלנו, הוא חדר האמבטיה. חדר אמבטיה מעוצב ואיכותי הוא חובה בכל בית, ולכן, אנו ממליצים לכם לבחור שיש לאמבטיה, אך השאלה היא איך בוחרים זאת? במאמר זה אנו נרחיב לעומק על הבחירה הנבונה, על סגולותיה של האבן היוקרתית הזאת, ועל איכות החיים שתשתנה לכם.

סגולות השיש

למה טוב השיש? ובכן, לשיש יש הרבה מאוד יתרונות טובים, גם לאמבטיה, וגם למטבח. השאלה היא כמה הוא יעיל עבור אותם חדרים? ובכן, מספר סגולות טובות"

  • עמידות בפני טמפרטורות – לא משנה כמה קיצונית הטמפרטורה בבית, השיש לא מגיב לה בצורה קיצונית. כמובן שאם תגעו בשיש, אתם תרגישו את השינוי של הטמפרטורה. בטבעו, השיש הוא קר יותר מהאוויר בחדר, וגם אם השמש קופחת על השיש בצורה ישירה, המגע איתו יהיה נעים, ולא חם.
  • חוזק – לשיש תכונה דומיננטית של חוזק טבעי. חשוב לשמור על השיש בכל מקרה, ולא להפיל עליו דברים כבדים בכוונת בדיקה, אך השיש עמיד בפני לחצים של משקל עליו, לדוגמה, הכיור שהוא מסוגל לשאת עליו.

כיצד השיש משתלב טוב באמבטיה?

בצורה פשוטה מאוד אנו משלבים אותו באמבטיה. השיש הוא עמיד בפני מים, וכושר הספיגה שלו הוא נמוך מהרגיל, ככה שאין עליו כתמים ודברים מיותרים. כושר ספיגה זה נוצר בגלל צפיפות גבוה מאוד של החומר, ככה שאין מקום למים. על מנת לשמור על איכות השיש ברמה הגבוה ביותר, חשוב לנקות את השיש הזה גם עם חומרים מתאימים. תוכלו לרכוש חומרים בסופר שהם לא מזיקים לשיש, אך כמובן לא להגזים בכמות החומר שאתם שמים. נקו את השיש בעדינות, ובתדירות של אחת לשבוע.

השיש הוא נפוץ בבתים רבים, מכיוון שכולם יודעים שהטוב ביותר לאמבטיה, הוא שיש.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *