5 סיבות ללכת לשמוע הרצאת מוטיבציה

18 באוגוסט 2014
5 סיבות ללכת לשמוע הרצאת מוטיבציה

בעשור האחרון ניתן לראות שארגונים, עסקים ואנשי המגזר הפרטי נרשמים אל הרצאות מוטיבציה. מאמר זה יסביר מהי הרצאת מוטיבציה ויסביר מדוע יש נהירה כל כך גדולה להרצאות אלו.

הרצאת מוטיבציה

אחד התחומים המבוקשים ביותר של ההרצאות הן הרצאות המוטיבציה. כאן מדובר על הרצאות שנוסכות בשומעים תחושת כוח והרגשה שגם הם יכולים להצליח בכל מה שהם מעוניינים להשיג בחיים. הרצאות אלו הן בדיוק כפי שזה נשמע, הרצאות שתפקידן העיקרי הוא להעלות את הביטחון העצמי של השומעים אותם ולספק להם את כל הכלים באמצעותם הם יכולים לחפש את הכוחות שלהם בעצמם ולהשתמש בהם לצמיחה והתפתחות בחיים.

פסקל ברקוביץ- כל הסיבות לשמוע הרצאת מוטיבציה

  • הזדהות ושינוי – פסקל ברקוביץ' מספרת את סיפור חייה והישגיה. סיפור חיים של אדם שחווה תאונה קשה שגרמה לקטיעת שתי הרגליים וסיפורה של אישה שקבעה מטרות ועמדה בהם. סיפורה המדהים של פסקל  מותיר רושם עז בקרב כל שומע ומאפשר לו להבין להזדהות ולהבין את משמעות תעצומות הנפש.
  • מוטיבציה– הרצאות אלו מעוררות אנשים לפעול, לצמוח, לשנות, להעשיר את חייהם. אנשים רבים חשים שהם חיים בשגרה מסוימת והם הגיעו לגיל מסוים בו הם אינם יכולים להגשים את עצמם או שהמציאות הכלכלית או האישית של חייהם אינה מאפשרת להם חיים טובים יותר. הרצאות מוטיבציה בתחומים שונים מחדירות באדם אנרגיות מחודשות שגורמות לו להאמין בעצמו ולהיות חדור מוטיבציה לעשות דברים עליהם תמיד חלם.
  • קבלת החלטות– הרצאות מוטיבציה עוזרות לאנשים להבין שגם אם הם עברו חוויה מטלטלת הם חייבים להמשיך עם חייהם, לקבוע מטרות ולהתחיל ולבצע פעולות להגשת כל המשאלות שלהם בחיים.
  • זווית ראיה שונה– הרצאות מוטיבציה אלו של פסקל ברקוביץ' ומרצים נוספים מצליחות לגרום לאדם לשנות את הראיה הפסימית שלו על החיים ולפתח זווית ראיה שונה, כזו שתעזור לו להתפתח בחיים. כזו שתעזור לו להפוך את החסרונות בחייו ליתרונות או להשתמש גם בחסרונות על מנת לייעל את חייו.
  • הרצאה מרתקת– חבל להפסיד את ההרצאה המרתקת של ברקוביץ'.

מי זאת פסקל ברקוביץ? למידע נוסף באתר הרשמי שלה – כאן.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *