במיוחד עבורכם – כח אדם

הערות 0 על ידי ב ניהול משאבי אנוש
16 בינואר 2018
במיוחד עבורכם – כח אדם

לא מעט אנשים מחפשים עבודה, מחפשים להגדיל את אחוז הפרנסה, מבקשים למצוא משרה יותר מתאימה ובאופן כללי מחפשים אחר המשרה הבאה. עם זאת, גם לא מעט אנשים מבלים שעות מול הרשת, כאשר הם מגלגלים אינספור אופציות, בונים ציפיות ונופלים לייאוש, וזאת כי החיפוש מתגלה כארוך מהצפוי, החיפוש מתגלה מאתגר הצפוי והמבחר מתגלה כמאוד נרחב, אך יחד עם זאת הוא עדיין אינו מעלה תוצאות רצויות בין רצוי למצוי, כך ככול שעובר הזמן כך הסבלנות פוחתת והלחץ מתעצם. אי לכך אין שום סיבה הגיונית לא להיעזר בחברת כח אדם איכותית – אין שום סיבה לא לקבל עזרה, במיוחד כאשר היא ניתנת בחינם ומתמחה בנישה שבה אתם מחפשים. מכאן שאם גם אתם מצויים בימים אלו בין עבודות, מוטב שגם אתם תכירו שלצד חיפוש באמצעות חברות השמה, גם מומלץ להיעזר בחברות כח אדם – אם כאשר מבקשים למצוא עבודה עבור טווח הזמן הקצר ואם כאשר מבקשים למצוא עבודה לאורך זמן.

קבלו עזרה חשובה

ידוע שחברת כח אדם (להבדיל מחברת השמה) מוצאת עבודות עבור תקופות קצרות, אך גם ידוע שלא פעם עובדים שהתחילו את דרכם דרך חברת כח אדם לאחר מכן המשיכו את דרכם המקצועית באותה חברה, כלומר הפכו לעובדים רגילים, ולו בזכות העובדה שהתפנתה משרה, העובדים הוכיחו את עצמם, נפתח תפקיד חדש וכדומה. אי לכך כאשר מדובר בתחום כה חשוב כגון השתכרות, מוטב להגדיל את אחוזי הסיכויים, מוטב להיות פתוחים. כמו כן יש עוד סיבה שבגינה אנשים שמחפשים אחר עבודה לטווח הארוך ייעזרו בשירותי חברת כח אדם, וזאת כי באופן שכזה הם יודעים שהם יוכלו להתחיל לעבוד במהרה, ולנצל את אותה תקופה עבור המשך חיפוש יותר ממוקד, רק שהפעם באופן הרבה יותר רגוע, ולו כי בינתיים ישנה הכנסה.

תשלום

טוב להכיר בכך שהצד שמחפש עבודה אינו הצד שמשלם לחברת כח אדם ואילו מקום העבודה החדש אינו משלם את שכרו של העובד שהגיע דרך חבר הכח אדם, אלא חברת הכח אדם עצמה אחראית על כלל תנאי ההעסקה והתשלומים. אי לכך טוב לדעת שאם מבקשים להגדיל את הסיכויים למצוא עבודה – התשובה מולכם.

ניצול הזדמנויות

אנשים רבים נוטים לחשוב שבעידן של היום, בו המדיה האינטרנטית מעבירה מסרים באופן פשוט ונוח, ניתן להימנע מפנייה אל חברת כח אדם, וזאת כי ניתן לאתר דרישות אחר עובדים וניתן באמצעות המייל לשלוח קורות חיים. פה נעצור לחדד שלצד העובדה שמדובר בעובדה שיש בה אמת, גם יש לזכור שחברת כח אדם מכילה כמות ענקית של אופציות תעסוקה, יודעת לסנן עבורכם מה יותר רצוי ואף תעביר אתכם סינון ראשוני, וכיוון שלא מעט בתי עסקים מעדיפים להזמין לראיון עובדים שכבר עברו סינון ראשוני, מדובר באמצעי להגדיל את הסיכויים.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *