סטיילינג אישי בעבודה: האם יש דבר כזה

הערות 0 על ידי ב כללי
22 ביוני 2018
סטיילינג אישי בעבודה: האם יש דבר כזה

'סטיילינג' הוא מושג שכולל את כל הידע הדרוש להתאמת מראה חיצוני טוב יותר, להתאמת ביגוד לחיי היום יום, ליצירת תדמית מסוגים שונים, והוא מושג שברגע שמכירים אותו ולומדים אותו – אפשר לקבל איכות חיים טובה יותר.

אנשים העוסקים בסטיילינג הם כאלה שמלבישים ומסגננים סלבס, פוליטיקאים, אנשים בתפקידים ציבוריים ועוד, בזמן שאחד השירותים הנפוצים בתחום הוא שירות סטיילינג אישי ד בעבודה דרך סטייליסטית שמתאים למגוון אנשים במגוון סיטואציות בחיים.

אבל מה זה בכלל אומר סטיילינג לעבודה?

כאשר מתייחסים לשירות שבו מומחים בסטיילנג מספקים ייעוץ בכל הנוגע לשיפור התדמית בעבודה, מתייחסים לייעוץ והכוונה שמאפשר מראה מכובד יותר, שימוש באביזרים ובגדים נכונים, כמו גם באיפור להדגשת היתרונות האישיים.

שירות זה כולל את הדרך לשילוב של נוחות וביגוד מתאים לחיי היום יום, תוך הפיכת הלבוש וההופעה החיצונית לאלמנט שנותן המון כוח ופותח דלתות ואפשרויות.

על מנת ליהנות משירותי סטיילינג אישי לא צריך להיות דוגמנים או דוגמניות וגם לא פרזנטורים של חברות שונות, וזאת כי שירותים כאלה ניתנים למגוון אנשים פרטיים, ביניהם שכירים, אנשי עסקים, עצמאיים, עובדי מדינה ומוסדות ציבור גדולים.

סטיילינג אישי במקום העבודה מתאים לכמה וכמה מקרים ביניהם:

  • לראיון עבודה – אם אתם נמצאים בתהליכים של מציאת עבודה או שאתם מגישים מועמדות לתפקיד בכיר וגדול: רצוי להיעזר בשירותי סטיילינג אישי. שירותים מסוג זה יקנו לכם את היכולת להרשים, הם יפתחו לכם דלתות והם יאפשרו לכם לקבל יותר נקודות זכות ובכך להגדיל את הסיכויים שלכם לזכות במשרה המיוחלת.
  • לייצוג טוב יותר – אם אתם נמצאים בתפקיד ייצוגי, אם אתם מרגישים שאתם תמיד נראים מוזנחים ביחס לעובדים אחרים, או אם קיבלתם הערה על לבוש לא הולם: חשוב להיעזר בשירותי סטיילינג על מנת לשמור על תדמית טובה במקום העבודה, על התפקיד שלכם ואולי אפילו כדי לקבל קידום או העלאה במשכורת.
  • לפגישות עסקים – כאשר אתם יוצאים לפגישות עסקים אתם רוצים להראות הכי טוב שאפשר, וזאת משום שרושם ראשוני הוא זה שמשפיע על פגישות מכל סוג. שירותי סטיילינג יקנו לכם את הטיפים והכלים להתלבש בצורה טובה וייצוגית יותר לפגישות.

אז בין אם מדובר בתפקיד ניהולי, בין אם בראיונות עבודה או ייצוג טוב יותר – שירותי סטיילינג הם שירותים שחשוב לקחת בחשבון.

.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *