החזרי מס לשכירים – איך זה עובד?

הערות 0 על ידי ב שירותים לעסקים
25 ביוני 2018
החזרי מס לשכירים – איך זה עובד?

אם שמעתם לא פעם שניתן לקבל סכום כסף לא קטן בשל החזרי מס, הרי ששמעתם נכון וכיום שכירים ואזרחי מדינת ישאל יכולים לקבל את המגיע להם בדרך קלה יותר וזאת באמצעות החזרי מס.

מי שלא מכיר את נושא מס ההכנסה בארץ – חייב לדעת כי לפי פקודת מס ההכנסה לשכירים: כל הכנסה חייבת בתשלום מס, בין אם מדובר בהכנסה מעבודה או מכל משלח יד וסיבה אחרת. בשל כך רבים משלמים מיסים גבוהים במיוחד ואף וסבלים מגביית יתר שעליה עליהם לקבל את ההחזר.

מי צריך לשלם מס הכנסה?

מס הכנסה משלמים כל מי שהצהיר על פעילות כמו הכנסה מעבודה, הכנסות מעסק או מיצירה כל שהיא, הכנסות ממניות והשקעות, קבלת גמלאות וקצבאות מי שיש לו הכנסה מבית להשכרה או מכירה, מי שקיבל תמורה על פטנט או אמצאה, אנשים שעוסקים ומרוויחים מחקלאות ועוד.

את המס משלמים תוך הצהרה על הכספים מול מס ההכנסה דרך תלושי המשכורת או באמצעות רואה חשבון.

אבל כיצד אפשר לקבל החזרי מס?

החזרי מס אפשר לקבל ממספר סיבות שעיקרה היא הבנת גובה המס שהייתם אמורים לשלם על ידי רשויות המס. כדי להבין כמה מגיע לכם, חשוב לדעת כי מוסד מס ההכנסה גובה מיסים על פי השערות והערכות של תשלומי המס שכל אזרח חייב לשלם, עם זאת חישובים אלה לא תמיד מדויקים ולעיתים ישנם הפרשים בתשלום ששילם האזרח למה שהוא היה צריך לשלם בפועל – בדקו האם גבו מכם תשלומים מיותרים באתר www.taxfinance.co.il.

בשל כך יש לפנות למס ההכנסה או לחברות המקצועיות בתחום החזרי המס ולהבין תוך מילוי טפסים והוספת טפסים רלוונטיים כמה מיסי הכנסה באמת הייתם צריכים לשלם וכמה כסף מגיע לכם בחזרה.

אז בפעם הבאה שתשמעו על החזרי מס תוכלו לדעת כי גם אתם יכולים לקבל החזרי מס מהמדינה וליהנות מסכום כסף לא קטן שיכול לסיים לכם לסגור מינוס בבנק, לרכוש רכב חדש, ואף ליהנות מחופשה מדהימה.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *