כיצד ביטוח לאומי מסייע במקרה של תאונות עבודה?

הערות 0 על ידי ב דיני עבודה
28 ביוני 2018
כיצד ביטוח לאומי מסייע במקרה של תאונות עבודה?

נאלצתם לעבור תאונת עבודה שפגעה ביכולת שלכם לעבוד? דעו לכם שאתם זכאים לקבל פיצויים מהמוסד לביטוח לאומי במשך כל התקופה שבה לא תוכלו לעבוד. גובה הפיצויים ישתנה בהתאם לחומרת התאונה וההשפעה שלה על היכולת שלכם לתפקד באופן שוטף ביומיום ולפרנס את עצמכם.

בכדי לקבל את הפיצויים שמגיעים לכם ולהתנהל אל מול המוסד לביטוח הלאומי בצורה הטובה ביותר, יהיה כדאי לכם להיעזר בשירותיו של עורך דין מבין עניין. זה יוכל להקל עליכם רבות ולהפוך את כל ההחלטות שלכם בנושא להרבה יותר פשוטות.

אתם לא צריכים להתמודד לבד

למזלכם הרב לא תצטרכו להתמודד לבד כאשר תבואו לבקש את הפיצויים שמגיעים לכם מהמוסד לביטוח לאומי בגין תאונת עבודה. תוכלו פשוט לפנות אל עורך דין שיוכל לעשות כל מה שצריך על מנת שאתם תוכלו להתמודד עם התקופה שלאחר התאונה כמו שצריך ולקבל את כל הפיצויים שמגיעים לכם.

אל תוותרו על אף שקל שמגיע לכם מהמוסד לביטוח לאומי לאחר תאונת עבודה שעברתם. תזכרו שמדובר פה בזכויות הבסיסיות שלכם, ובתור אזרחי המדינה מגיע לכל אחד מכם ליהנות מהזכות לקבל פיצויים במקרה שבו נפגעתם במקום העבודה.

וועדה מקצועית של ביטוח לאומי

חשוב לדעת שכאשר אתם באים לדרוש את הפיצויים שמגיעים לכם מביטוח לאומי, אתם תצטרכו להתמודד אל מול וועדה מקצועית שתוכל לבחון את המצב שלכם ולהעריך האם באמת מגיע לכם לקבל את הפיצויים שאתם דורשים.

כאשר אתם באים לפני הוועדה הזו, עורך דין יוכל להפוך את ההתמודדות הזו להרבה יותר פשוטה וטובה מבחינתכם, שכן הוא ידע להכין אתכם ולומר לכם בדיוק כיצד עליכם להציג את הצד שלכם, כך שבוועדה המקצועית יבינו אתכם באופן אופטימלי.

אל תאמרו נואש על היכולת שלכם לקבל פיצויים מביטוח לאומי ותזכרו שאם תדעו להציג את המקרה שלכם בצורה טובה מול הוועדה המקצועית, כך גם יגברו הסיכויים שלכם לקבל את כל מה שמגיע לכם. כך שאתם רק צריכים לעמוד על שלכם ולשים לב שאתם מקפידים שלא לוותר בקלות בהתמודדות הזו.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *