מגוון עבודות נחשקות במשרה חלקית

הערות 0 על ידי ב גיוס עובדים
11 ביולי 2018
מגוון עבודות נחשקות במשרה חלקית

אם אתם מחפשים עבודה במשרה חלקית – חשוב לדעת כי כיום ישנן יותר ויותר אפשרויות לאיתור עבודה מסוג זה וזאת משום שצינורות המידע גדלו ואינפורמציה אודות עבודה טובה במשרה חלקית – עוברת דרך שלל רשתות חברתיות, לוחות דרושים, פרסום מודעות בעיתונים ועוד.

אבל כיצד מוצאים את המשרה המתאימה מכל לשעות שלכם? ואיזה עבודות במשרה חלקית יש? כל המידע בהמשך.

עבודה במשרה חלקית מקנה לרבים את האופציה לשלב את אורח החיים שלהם עם קריירה או עם עבודה קבועה, כאשר עבודות כאלה מתאימות לשלל אנשים מכל סוגי האוכלוסייה, בין אם מדובר בחיילים בעלי אישור עבודה, סטודנטים, אימהות, פנסיונרים, או כל מי שרוצה ליהנות מזמן פנוי יותר לביצוע שלל משימות, או אפילו כדי פשוט לנוח!

אבל איזה משרות הן כאלה שאפשר לעבוד בהן במשרה חלקית?

כיום ישנן שלל הצעות העבודה למשרה חלקית, כאשר המבחר רחב, אך עדיין ישנן כמה משרות שנחשבות פופולאריות ביניהן:

  • שירות לקוחות – עבודה בשירות לקוחות נעשית בדרך כלל במשמרות ולכן השעות נחלקות בין העובדים במהלך היום. שירות לקוחות מקנה לעובדים לבחור בין עבודה בשעות הבוקר, אחה"צ ולעיתים גם בשעות הערב והלילה. לכן היא נחשבת עבודה נוחה עבור רבים.
  • אדמיניסטרציה –  גם עבודה באדמיניסטרציה נחשבת נוחה וזאת משום שעבודה כזאת כרוכה בניהול משרד שיש בו שאר עובדים ומנהלי משרד כמו גם מזכיר או מזכירה. עבודה משרדית נחשבת גמישה יותר ומאשפרת עבודה במשרת אם, או בחצי משרה לפי הצורך.
  • ניהול חשבונות – אם אתם רוצים לנהל חשבונות ולעשות זאת במשרד קבוע, תמיד תכלו למצוא משרד מנהלי חשבונות המציע עבודה בחצי משרה. עבודה כזאת שבדרך כלל אינה כוללת קבלת קהל מקנה את היכולת לקצר מעט את שעות העבודה.

אבל כיצד מוצאים מגוון עבודות נחשבות במשרה חלקית?

כיום באתרי דרושים לאימהות, לסטודנטים, לפנסיונרים ועוד, ניתן לאתר שלל הצעות עבודה במשרה חלקית במגוון תחומים החל מתחום המדע, הבריאות והמחשבים עד תחומי יצירה, עיצוב, סטיילינג, ושירות.

חיפוש של שעה ביום אחר עבודה בחצי משרה, יכול לסייע לכם למצוא משרה המתאימה בדיוק לשעות שבהן אתם רוצים לעבוד ובדיוק לצרכים שלכם.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *