נשארים על הצד הבטוח: אביזרי בטיחות למוסדות

הערות 0 על ידי ב שירותים לעסקים
13 ביולי 2018
נשארים על הצד הבטוח: אביזרי בטיחות למוסדות

אביזרי בטיחות למוסדות נחשבים לפריטי חובה שאין לוותר עליהם. לא חשוב אם מדובר על מוסדות חינוך, מוסדות תרבות או מבנים ציבוריים, בכל מקרה יש צורך לשמור על הבטיחות של כל העוברים והשבים במקום. כאשר מדובר על מוסדות חינוך כגון בתי ספר וגני ילדים, ישנו צורך משמעותי יותר להשקיע באביזרי הבטיחות השונים על מנת לספק לילדים סביבה נעימה ובטוחה לשהייה. הדבר כמובן חשוב מאוד גם עבור ההורים, אשר רוצים לדעת בוודאות שהילד שלהם בטוח, דבר שיאפשר להם להיות רגועים ועסוקים יותר בעבודה או בסידורים שלהם. ילדים נוטים לקפוץ ולרוץ יותר מכל אוכלוסייה אחרת, לכן חשוב להשקיע בהם באביזרי הבטיחות של בטיחותי בע"מ, הפתרונות האיכותיים והמקצועיים ביותר. אומנם כל אחד עלול להחליק, לקבל מכה מפינה חדה של שולחן או לסגור על עצמו את הדלת, אבל אין ספק כי ילדים נוטים למספר התאונות הגבוה ביותר.

אביזרי בטיחות למוסדות – נעים להכיר

כאמור, כל הורה שולח את הילד שלו לגן או לבית הספר, מתוך המחשבה שהילד יהיה בטוח ומוגן שם מכל סכנה ומכל תאונה אפשרית. אך על מנת להעניק להורים את המצב האידיאלי הזה, מוסדות החינוך חייבים להצטייד במגוון איכותי ומקצועי של אביזרי בטיחות בעלי תו תקן ישראלי. למעשה, משרד החינוך העביר תקנה המחייבת את כל הגנים וכל בתי הספר להקפיד על אביזרי בטיחות מינימליים, בלעדיהם לא ניתן יהיה להפעיל את המוסד החינוכי. דלקות נוטות להיטרק כתוצאה מרוח פרצים או כתוצאה מילדים שמשחקים עם הדלת, הדבר נכון כמובן גם כלפי חלונות מסוימים. אך למעשה, הסכה הגדולה ביותר של החלונות, היא שהילד יטפס עליו וייפול החוצה. לכן יש צורך להתקין מעל כל חלון מגביל פתיחה, אשר מצד אחד מאפשר את פתיחת החלון לצורך כניסת אוויר, אך מצד שני מונע מצב של נפילה. על הדלת ניתן להתקין מגן אצבעות, בולם טריקה או גלגל האטה.

לסיכום, ניתן היום למצוא מגוון רחב של אביזרי בטיחות שונים, אשר חובה להתקין במוסדות השונים על מנת לשמור על הבטיחות של האנשים שנמצאים במקום. אביזרים אלו נועדו כדי למנוע החלקה, נפילה מחלון וטריקת הדלת על האצבעות.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *