בלי לשבור את הראש: סגירת ביטוח בריאות לקראת רילוקשיין

הערות 0 על ידי ב עבודה בחו"ל
14 ביולי 2018
בלי לשבור את הראש: סגירת ביטוח בריאות לקראת רילוקשיין

אחד המושגים שרבים נתקלים בהם בזמן האחרון הוא המושג 'רילוקיישן', כאשר מדובר בהצבה מחדש במדינה אחרת.

סיטואציה זאת קורית למגוון ישראלים, בין אם מדובר בהצבה מחדש בחול דרך מקום עבודה ישראלי לבין אם מדובר בעבודה בחול בשל מחקר אוניברסיטאי, הקמת סטארט אפ, הצעת עבודה מפתה ועוד.

מלבד זאת כיום יותר ויותר ישראלים מחפשים את ההזדמנויות השונות כדי לחיות חיים איכותיים בחול, להתפתח, לחסוך כסף ולעבוד במקום מאתגר ובמדינה אחרת אשר ה תרבות שונה – מה שמספק חוויה יוצאת דופן!

אבל כדי שהחוויה תישאר טובה, חשוב לדעת כי בין שלל הסידורים וההכנות שיש לבצע לפני רילוקיישן חשוב לבחור ביטוח בריאות מתאים לרילוקיישן אשר יסייע לכם לבטח את עצמכם מכל הבחינות בזמן השהייה במדינה זרה.

אבל מדוע צריך ביטוח רילוקיישן?

ביטוח מסוג זה הוא ביטוח המספק את כל הכיסויים לשירותים רפואיים שצריך בחו"ל. רבים המבצעים מעבר למדינה אחרת, אינם יודעים כי בהגיעם למדינה הזרה הם ניצבים מול חוקים והתניות של מערכת בריאות שונה משל מערכת הבריאות בישראל, וכעת עליהם להיות בטוחים כי בכל מקרה של מחלה, בדיקה או חלילה ניתוח והשתלה – הם יהיו מכוסים ויוכלו לקבל את שלל השירותים הרפואיים שהם יזדקקו להם בזמן השהייה בחול.

אבל מה ביטוח בריאות רילוקיישן כולל?

ביטוח מסוג זה כולל קבלת כיסויים לשלל טיפולים רפואיים, ניתוחים, בדיקות, ביקורי רופא, קבלת מרשמים, שירותי אחיות, שירותים פסיכולוגיים, טיפולים ברפואה המשלימה, הטסה במקרה של מחלה קשה או סיכון חיים ועוד.

הביטוח אותו משלמים בתשלום חודשי, מטרתו לאפשר 'ראש שקט' לישראלים אשר חיים בחול שרוצים לבטח את עצמכם, את בני הזוג כמו גם את שאר בני המשפחה אשר נוסעים עמם אל מדינה חדשה.

למה צריך לשים לב בזמן סגירות ביטוח בריאות לקראת רילוקיישן?

כאשר אתם סוגרים את תנאי הביטוח, חשוב לקורא טוב ובעיון את החוזה הביטוחי ולבדוק מה הוא בדיוק מכסה ותוך כמה זמן תוכלו ליהנות מהשירותים וההטבות של חברת הביטוח.

עוד יש לבדוק כי הכיסוי חל בשלל מדינות בעולם וכמובן במדינה שאתם מיועדים לחיות בה, ושימו לב כי אתם יכולים לקבל שירות בכל שעה. בכך תוכלו לרכוש ביטוח רפואי מושלם!

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *