איזו הגנה מקנה סימן מסחר רשום

הערות 0 על ידי ב כללי
19 ביולי 2018
איזו הגנה מקנה סימן מסחר רשום

מה הופך חברה אחת למוצלחת ומצליחה ומה משפיע על ההצלחה העסקית של חברה כלשהי? אלו הן שאלות חשובות ביותר שאנו צריכים לתת עליהן את הדעת. אין ספק כי כל מנהל מחזיק בדעה אחרת לגבי השאלה מה מוביל את החברה שלו להצלחה ובמה הוא צריך להשקיע. אך רוב המומחים כיום בעולם העסקים הן מהאקדמיה והן מהשטח מסכימים כי הדבר החשוב ביותר לחברה זהו המוניטין והשם הטוב שלה. ככל שהמוניטין ברמה יותר גבוהה כך הלקוחות ירצו לעבוד עם החברה ולצרוך את השירותים והמוצרים שלה. ללא ספק המוניטין נקבע מאוד גם מהסמל והמותג של החברה ועל כך כל מנהל צריך לתת את הדעת. על רקע זה ניתן לומר כי סימן מסחר רשום הוא חשוב ביותר וכי מומלץ לכל חברה לבצע רישום של הסימן שלה יחד עם משרד עורכי פטנטים ד"ר יורם צביון וזאת ע"מ להבטיח כי לא יפרו את הסימן המסחרי.

חוששים שהפרו סימן רשום שלכם? התייעצו עם עורך פטנטים

עליכם להבין כי רישום הסימן מספק לכם הגנה למשך עשר שנים ולאחר עשר שנים אלו ניתן להאריך את תקופת הרישום פעם נוספת. במסגרת ההגנה הניתנת מתוקף הרישום ניתן להזכיר את העובדה כי אפשר להוציא צו מניעה אם מישהו מעתיק את הסימן שלכם וכמו כן אתם יכולים לקבל פיצויים במקרה שנגרם לכם נזק כתוצאה מן ההעתקה. בכל מקרה אם אתם חוששים כי מישהו העתיק את הסימן שלכם או חיקה אותו אנחנו ממליצים לכם לפנות אל עורך פטנטים המתמחה בקניין רוחני והוא יוכל לסייע לכם בצורה הטובה ביותר שיש ולהבטיח כי אתם תקבלו את ההגנה המקיפה ביותר שיש בנושא זה.

האם רק החוק קובע את ההגנה לסימן?

עליכם להבין כי החוק הוא לא הגורם היחיד המשפיע על ההגנה שניתנת במסגרת סימן מסחר רשום. מרכיב חשוב נוסף אשר משפיע על היקף ההגנה היא ההלכה הקבועה בנושא זה. עליכם להבין כי זוהי סיבה נוספת מדוע לפנות אל עורך פטנטים ולא להתנהל בנושא זה לבד מכיוון שרק עורך פטנטים מכיר את ההלכה בצורה הטובה ביותר אשר תבטיח כי הזכויות שלכם יישמרו בצורה הטובה ביותר.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *