ייעוץ עם אקטואר בנוגע לזכויות עובדים

הערות 0 על ידי ב דיני עבודה
23 ביולי 2018
ייעוץ עם אקטואר בנוגע לזכויות עובדים

זכויות עובדים לצערנו הם עדיין נושא שנחשב 'פרוץ', כאשר כיום כמו גם בשנים עברו  – יותר ויותר מעסיקים פועלים מול העובדים שלהם בשיטת 'מצליח' כאשר הם מנסים להתחמק מתשלומי פנסיה, תשלום זכויות סוציאליות, תשלומים לביטוח לאומי, כמו גם העדר הקניית שלל זכויות כגון: ימי חופשה מחלה, ימי תשלום, ימי הבראה ועוד.

עם זאת ולמרות שישנם באמת מעסיקים אשר מצליחים לקצץ בזכויות העובדים שלהם, וזאת בהעדר תשלומים המגיעים לעובדים, העדר תשלומים של כספים אשר מיודעים לעובד, כמו גם חוסר תשלומים לפנסיה, תשלומי חובה ומתן הזכויות הסוציאליות האמורות – עדיין ישנם שכירים ( או עובדים לשעבר) אשר לא מוותרים על זכויותיהם, ועושים הכל על מנת שיוכלו לקבל את מה שמגיע להם, ואף כדי לקבל פיצוי וריבית על איחור בתשלומים.

אבל כיצד תוכלו לדעת מה חסר לכם וכמה כסף הפסדתם בשל מעסיק שסרח?

אחת השיטות לעשות זאת היא באמצעות קבלת ייעוץ, חוות דעת ותחשיב נכון, כמו גם ייעוץ בנוגע לזכויות שלכם. ייעוץ זה מתקבל היא פנייה אל אקטואר כאשר איש מקצוע מסוג זה עוסק בטכניקה המבוססת על  מדע וסטטיסטיקות שמסייעת לפתרון בעיות כלכליות כמו גם לביצוע תחשיבים שלה הפסדים, כתיבת חוות דעת פיננסיות ומתן סיוע לפתרון בעיות כלכליות.

אקוטאר יסייע לכם במצבים של אבדן זכויות עובדים ויקנה לכם, דרך חישובי הסתברות, סטטיסטיקות, ידע בכלכלה ובכל הקשור לזכויות עובדים – תמונת מצב כוללת של הכסף שהפסדתם עקב טעויות או פגיעה בזכויות שלכם, תוך שהוא ייעץ לכם אודות הדרך לתבוע את הזכויות בצורה שבה גם תקבלו את המגיע לכם וגם תוכלו לקבל ריבית ופיצויים אודות אבדן הזכויות.

אדי קומיסרנקו הוא אקטואר מנוסה ומבריק שעוסק בכל הנוגע לחישוב הפסדים בעקבות אבדן זכויות, בתחום של הפסדי שכר, חישוב פגישה בעקבות העדר תשלומים לביטוח לאומי, חישוב פנסיות והפסדי ריביות, הפסדי פנסיה, אי הפרשות לפנסיה, קבלת שכר חלקי, אי תשלם עבור גידולי שכר ועוד.

אדי קומיסרנקו יאפשר לכם ייעוץ בנוגע לזכויות שלכם והוא יסייע בשערוך ריביות והצמדות למדד לצרכן, איזון משאבים, עריכת חישובי ריבית ועוד, והכל במטרה להטיב עם מצבכם הכלכלי ולתבוע בדיוק את מה שמגיע לכם מהמעביד.

המשרד של אדי קומיסרנקו מאפשר שיורת ייעוץ בנוגע לזכויות עובדים, תוך שאדי קומיסרנקו הינו איש מקצוע מומחה ומנוסה והוא בוגר אוניברסיטת בואנוס אירס, הפקולטה למדעי הכלכלה בואנוס אירס ארגנטינה בעל תואר A.M בכלכלה ואקטואריה.

אדי הינו בוגר קורסים העוסקים בנושאי ביטוח חיים ובריאות, כמו גם קורס חיתום רפואי ומקצועי בביטוחי חיים ואבדן כושר עבודה והוא דרך לימודים במוסדות שונים, עבודה מול גופים כלכליים ידע וניסיון של 30 שנים, והוא זה אשר יקנה לכם את הייעוץ הטוב והמשתלם ביותר.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *