מחפשים סטודיו לעיצוב גרפי ומיתוג? אספקלריא זה המקום בשבילכם

הערות 0 על ידי ב שירותים לעסקים
6 בספטמבר 2018
מחפשים סטודיו לעיצוב גרפי ומיתוג? אספקלריא זה המקום בשבילכם

כל עסק, גדול או קטן, נדרש בשלב מסוים לעבוד עם מומחה לעיצוב גרפי. זה יכול להיות לצורך עיצוב לוגו, סלוגן, מיתוג העסק וזה יכול לצורך עיצוב מוצרים, קטלוגים, פליירים או חומרים אחרים לקידום מכירות ופרסום.

האידיאל הוא לעבוד עם סטודיו לעיצוב גרפי ומיתוג אשר מבצע את כל העבודות תחת קורת גג אחת. כלומר, מוטב לעבוד עם בית עיצוב אחד ולא עם מספר גורמים שעובדים בנפרד, כל אחד על מה משהו אחר. כך כל העבודה היא באותה צורה, באותו סגנון, מותאמת לצרכים של העסק, מתבצעת על פי דרישות העסק וכמובן, אם עובדים עם גורם אחד, אז קל יותר לנהל את התהליך לאורך זמן.

סטודיו אספקלירא, מציע ללקוחות שלו אפשרות ליהנות מכל העולמות במקום אחד. מדובר על סטודיו לעיצוב גרפי ברמה הגבוהה ביותר שיש, אשר מתעסק בתחומים שונים, בין היתר, בעיצוב לוגו, סלוגן, עיצוב מוצרי קידום מכירות, עיצוב מוצרי דפוס, שיווק באינטרנט כולל בניית אתר ודף נחיתה, הדפסות, ועוד. למעשה, מדובר על סטודיו שמעניק ללקוחות שלו אפשרות ליהנות מכל מה שהוא צריך בשביל לפעול מול לקוחות וספקים בכל הפלטפורמות הקיימות, בצורה הטובה ביותר.

עסק באופן כללי, בימינו, זקוק למספר שירותים של סטודיו לעיצוב. ראשית הוא זקוק לסטודיו שיעצב עבורו לוגו באופן כזה שיבטא את המשמעות של העסק ויסמל אותו. הוא זקוק לסטודיו שידע למתג אותו בצורה נכונה, לא רק באופן שיווקי אלא באופן ויזואלי נכון.

שנית, הוא צריך לעבוד עם סטודיו שיכול לספק לו את כל המוצרים, בין אם זה מוצרי דפוס לשימוש פנימי ובין אם זה מוצרי דפוס או קידום מכירות לשימוש חיצוני, ברמה הגבוהה ביותר שיש. מדובר על כרטיסי ביקור, ניירת, פלייר, פרוספקטים ועוד.

שלישית, הוא צריך סטודיו שמתמחה בעבודה באינטרנט. הן בניית אתר, דף נחיתה, עיצוב קאבר לעמוד פייסבוק ועוד. הכל ברמה הגבוהה ביותר, משלב העיצוב עד לשלב הקידום.

סטודיו אספקלריא מבצע זאת ברמה הגבוהה ביותר שיש. כל מה שצריך לעשות, זה ליצור איתו קשר ולקבוע מועד לפגישה.


תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *