דברים שצריך לדעת על שרת לנובו

שרת LENOVO הוא שירות יצירה וניהול של תוכן דיגיטלי מבוסס ענן, המאפשר למשתמשים ליצור, לנהל ולשתף תוכן דיגיטלי. השירות תוכנן להיות רב לשוני, ריבוי פלטפורמות וחוצה מכשירים. זהו שרת שפועל על לינוקס, וניתן להשתמש בו בדרכים רבות. זה יכול לשמש לגיבוי ואחסון בארכיון, כמו גם לשיתוף קבצים והתקנת תוכנות כמו תוכנת רוויט. במאמר זה נדון כיצד להשתמש בו למטרות גיבוי וארכיון.

כיצד להשתמש בסופר-משתמש לארכיון וגיבוי של קבצים? 

שלב 1. התקן את Archiver בשרת כפי שמוצג בתמונה למעלה. זה כלי שורת פקודה, אז תצטרך להתקין אותו ממנהל החבילות של לינוקס. פשוט הקלד את הפקודה הזו: sudo apt-get התקנת ארכיון אז, התקנת את הארכיון המשובט ולאחר מכן הפעל את סקריפט הארכיון באופן הבא: הפעל יישום מותאם אישית משורת הפקודה של הארכיון [ עריכה ] עכשיו, כשיש לנו דרך ליצור ולאחסן קבצים בארכיון, בואו ניצור משהו שימושי. אנו יכולים להשתמש בכל כלי לבחירתנו (cmd או scripting) כדי להפעיל יישום. אפשרות שורת הפקודה שימושית מאוד.

דברים שכדאי לדעת על שרת לנובו:

לנובו הוא אחד ממותגי השרתים המובילים בעולם. מוצרי השרת שלה משמשים הרבה אנשים ועסקים. לכן, חשוב לדעת מהם היתרונות של שרתי לנובו.

לנובו היא שחקנית מרכזית בשוק השרתים. זה שולט בתעשייה כבר שנים. הם אחד המותגים הפופולריים ביותר בתעשייה ועושים זאת כבר זמן רב.

החברה ידועה כיעילה מאוד והם הצליחו לעמוד בקצב של המתחרים שלהם על ידי חדשנות מתמדת. החברה תמיד הייתה ממוקדת בלקוחות שלהם והם הצליחו לנצח את המתחרים שלהם על ידי התמקדות במה שהם עושים הכי טוב – חדשנות ושביעות רצון לקוחות.

עם הצגת שרתי לנובו, תעשיית ה-IT הצליחה להגביר את היעילות שלה. שרת Lenovo מציע גמישות רבה יותר ומאפשר לחברות לבצע הכל במקום אחד. תוכלו למצוא מידע נוסף בנושא שירותי סיסטם ותקשורת באתר RVM.