מה המחיר של בר אקטיבי? – תופתעו לגלות

אין אירוע חברתי שיכול להתקיים ללא משקאות אלכוהוליים שנמצאים בו. האלכוהול מעניק למשתתפי האירוע את היכולת להשתחרר, להיפתח וגם ליצור אינטרקציות מהנות יותר גם עם אנשים שלא מכירים. משום כך אירועים רבים נערכים כשעמדת הבר נגישה לכל אורח ומשתתף באירוע, ומציעה מגוון רחב של משקאות מעורבבים או נקיים. עד לא מזמן עמדת הבר באירוע נועדה למשוך אליה אנשים שרוצים לשתות ולהשתחרר, אך כיום בר אקטיבי משדרג את החוויה ומאפשר לאלכוהול להגיע עד לידיהם של האורחים.

איפה ממקמים בר אקטיבי באירוע?

בר אקטיבי לאירועים ממוקם בדרך כלל במקום הכי נגיש ומרכזי באירוע, אם זו רחבת הריקודים בעיצומו של האירוע או בכניסה למקום האירוע בשלב קבלת הפנים. הבר האקטיבי מכין לכל אורח את המשקאות האהובים עליו, עם הרבה מקצועיות וגם שואו שמוסיפים לכל החוויה והאווירה השמחה במקום. מדי פעם אחד הברמנים או יותר יוצאים מעמדת הבר, כדי להגיש לאורחים השונים באופן אישי משקאות וקוקטיילים שיעצימו את השחרור וההנאה מהמסיבה שהם משתתפים בה.

מה היתרונות של בר אקטיבי לאירועים?

בשונה מעמדות בר סטנדרטיות שניצבות באולמות ומתחמי אירועים, בר אקטיבי מכניס הרבה סטייל ועניין לחוויה הכללית של האורחים מהאירוע. כיוון שהבר האקטיבי ממוקם במרכז האירוע, הוא מושך אליו אנשים רבים ומאפשר להם ליהנות גם מחוויית הבידור שהברמנים עושים עם שקשוק המשקאות, זריקת בקבוקים באוויר והרבה פאן שיכניס את כולם לאווירה השמחה. בנוסף לשואו ולהעצמה של החגיגה באירוע, הברמנים כאמור יגישו עד האורחים מגוון של משקאות אלכוהוליים וקוקטיילים שיחסכו להם את הצורך בעזיבת רחבת הריקודים.

כמה זה יעלה לכם?

הזמנת בר אקטיבי לאירועים כרוכה בפנייה לספק חיצוני, כאשר בר אקטיבי מחיר תלוי בפרמטרים שונים כמו מספר הברמנים שמאיישים את עמדת הבר, סוג וכמות האלכוהול שיוגש לאורחים, סגנון האירוע שנערך ושדרוג האירוע עם אטרקציות נוספות.