מענה אנושי לעסקים

אין זה מפתיע שאנשים הופכים יותר ויותר סקפטיים לגבי כוונותיהם של עסקים. חוסר השקיפות וכמות הפרצות הנתונים הן רק חלק מהסיבות לספקנות הזו.

כדי להתקדם בתחרות זו, עסקים צריכים להתמקד בבניית אמון עם הלקוחות שלהם. זה יכול להיעשות על ידי שקיפות ככל האפשר בכל הנוגע למוצרים, השירותים והשיטות שלהם. חווית הלקוח צריכה להיות גם בראש סדר העדיפויות עבור חברות כי זה מה שהכי חשוב להן בסופו של יום.

התגובה הנפוצה ביותר לעסקים היא הטובה. אנשים בדרך כלל מרוצים מהשירותים שהם מקבלים מהעסקים. אבל יש אנשים שיש להם ניסיון רע וזה יכול להיות בגלל סיבות שונות.

תגובתו של אדם יכולה להיות מושפעת מגורמים שונים כמו מצב הרוח שלו, הציפייה שלו, הניסיון הקודם שלו וכו'. לדוגמה, אם אדם מחכה יותר מחצי שעה לנציג שירות לקוחות שיעזור לו, אז הוא/היא תהיה תגובה כועסת לעסק שאינה מוצדקת.

למידע על מענה טלפוני אנושי >>>

למה עדיף מענה אנושי לעסקים?

כל עסק רוצה להעניק ללקוחותיו את השירות הטוב ביותר שאפשר. כאשר לקוח מושיט יד לחברה, הוא רוצה להרגיש כאילו שומעים אותו ושמישהו בצד שלו. כאן נכנסת התגובה האנושית.

תגובות אנושיות יכולות לספק ללקוחות חוויה אישית ואותנטית יותר. הם יכולים לעזור להם לנווט באתר ולהציע סיוע בעת הצורך. זה גם מקל על הלקוח לפנות אם הוא צריך עזרה במשהו או שיש לו שאלות או חששות. הם יכולים להיות סבלניים יותר במהלך האינטראקציות הללו ולא להתאכזב בקלות כמו מענה רובוטי.

עסקים בעלי מענה אנושי הם עסקים מצליחים יותר—

מחקר שפורסם בכתב העת Journal of Marketing מצא שחברות עם מענה אנושי לאנשים, לרבות מענה לשאלות שירות לקוחות הצליחו יותר. המחקר מצא שעסקים אלו נוטים יותר להיות מומלצים על ידי צרכנים ובעלי רמה גבוהה יותר של שביעות רצון לקוחות.

הסקר מצא גם כי לזמן התגובה של חברה יש תפקיד חשוב בהצלחתה. כאשר הסקר נערך, חברה עם זמן תגובה של פחות מ-10 דקות הייתה בעלת סיכוי גבוה פי שלושה להמליץ על ידי הצרכנים.