רעיונות למתנות למשרד

בין אם אתה במשרד כל יום, או שאתה עובד במשרה הייברידית, כך או כך אתה מבלה ליד שולחן כלשהו. 

אם כך יש לקחת בחשבון שכדאי שיהיה לך את שטח המשרד הטוב ביותר שאפשר. כדי להשיג זאת, יש מגוון עצום של מכשירים, גאדג'טים, מתנות וכלים שונים שבהם אתה יכול להשתמש כדי להפוך את השולחן ל"בית".

אלא אם כן אתה עובד מהבית באופן קבוע, המשרד הוא המקום שבו אתה מבלה את רוב זמנך במהלך היום. אם אתה מסתכל היטב, אתה מבלה בערך 40 שעות בשבוע שהם 25% מהזמן שלך במשרד שלך. משרד גדול עם תא מרווח אולי לא ניתן לכולם, אבל עם כל כך הרבה אביזרים מגניבים בשוק, אתה יכול לנסות להפוך את שטח המשרד שלך למהנה ופרודוקטיבי.

להחזיק משרד נעים והייטק המצויד בגאדג'טים שולחניים מגניבים זה כבר לא חלום (צפו בקטגוריית מתנות למשרד באתר Gadgetshop מתנות), כי במאמר זה תראו כמה מהגאדג'טים המשרדיים המגניבים ביותר. הגאדג'טים האלה לשולחן המשרד הם לא רק למהנדסי תוכנה או מישהו שנמצא בתעשיית הטכנולוגיה, אלא גם עבור כולם, מהנדסי מכונות ועד פקידי קבלה למעצבים ועד מורים.

הרעיונות:

  • הייתה תקופה שבה המחשבים הניידים היו כל כך מגושמים ולא היה נוח לסחוב אותם. אבל היום, עם התקדמות טכנולוגיית הסיליקון, המחשבים הניידים הפכו דקים מתמיד. במציאות, לא רק אתה יכול לנסוע עם המחשב הנייד שלך אלא גם עם האביזרים שלו כמו צג נייד. מערכת מוניטור משולשת עבור המחשב הנייד שלך. מוצר מהפכני הכולל עד שלושה מסכים שיציעו לך ריבוי משימות יעיל כמו גם להגביר את הפרודוקטיביות שלך.
  • חיים פעילים מועילים לגוף שלך בדרכים שאולי לא מצפים להן. עם זאת, עם לוחות זמנים עמוסים בעבודה ובבית, זה כמעט בלתי אפשרי לשמור על שגרת אימונים טובה. כאן נכנסת לתמונה אליפטיקל בישיבה… אליפטיקל היושב מתחת לשולחן המכוון למשתמש שרוצה להמשיך לשמור על כושר בישיבה ליד השולחן או הספה במשרד. 
  • פחי אשפה אולי אינם דבר מרגש; עם זאת, הוא ממלא תפקיד משמעותי במטבחים שלנו. יתר על כן, פחי האשפה עשו כברת דרך, וכיום, יש לנו פחי אשפה חכמים זמינים בשוק.