קורס שוק ההון

קורס שוק ההון הוא קורס החוקר את ההיבטים השונים של השווקים הפיננסיים. זה כולל נושאים כמו ניירות ערך, אג"ח ונגזרים. . קורס זה מכסה גם את המושג גידור וניהול סיכונים. קורס זה מתאים לאנשים המעוניינים בקריירה בפיננסים, חשבונאות וביטוח.

במסגרת הקורס של שוק ההון הוא מלמד את יסודות השווקים הפיננסיים וההשקעות. זהו חלק חשוב בתואר במנהל עסקים.

חלק מהנושאים הנלמדים בקורס זה הם:

– ההיסטוריה וההתפתחות של שוק ההון

– ניתוח דוחות כספיים, הערכת שווי ותחזית, קבלו סילבוס של קורס ניתוח טכני במסגרת לימודי שוק ההון.

– המחזור הכלכלי, המדיניות המוניטרית והמדיניות הפיסקלית

– סחר בינלאומי ומימון

קורס זה מיועד לאנשים שרוצים להבין את היסודות של מימון והשקעות, וכן רוצים ללמוד איך לעשות כסף מהיר. הקורס יכסה נושאים כמו שווקים פיננסיים, ניהול סיכונים, מוסדות פיננסיים ומקרו-כלכלה. . ככל שהסטודנטים מתקדמים בקורס זה, הם יכסו גם נושאים כמו בחירת תיק והערכה של דוחות כספיים. קורס זה מיועד לאנשים שרוצים להבין את היסודות של מימון והשקעות. הקורס יכסה נושאים כמו שווקים פיננסיים, ניהול סיכונים, מוסדות פיננסיים ומקרו-כלכלה. . ככל שהסטודנטים מתקדמים בקורס זה, הם יכסו גם נושאים כמו בחירת תיקים והערכת דוחות כספיים. *עומד בדרישת ההשכלה הכללית בכלכלה . פיננסים, כלכלה. ככל שהסטודנטים מתקדמים בקורס זה, הם יכסו גם נושאים כמו בחירת תיקים והערכת דוחות כספיים. קורס זה מיועד לאנשים שרוצים להבין את יסודות הפיננסים.

קורס שוק ההון הוא קורס מבוא המכסה את יסודות הפיננסים וההשקעות. זה יכסה נושאים כמו שווקים פיננסיים, ניהול סיכונים, מוסדות פיננסיים ומקרו-כלכלה. סטודנטים המעוניינים ללמוד על נושאים אלו צריכים להירשם לקורס זה. . קורס ניהול נכסים מיועד לסטודנטים שרוצים ללמוד כיצד מנוהלים תיקים ואילו כלי השקעה זמינים. ייסקרו נושאים כמו תורת תיקים, סיכון ותשואה, בניית תיקים, השקעות ושוק המניות. סטודנטים המעוניינים ללמוד על נושאים אלו צריכים להירשם לקורס זה.