ייעוץ סביבתי

מה זה ייעוץ סביבתי? העולם נהיה יותר ויותר מזוהם. אנו חווים את המשבר הסביבתי החמור ביותר בהיסטוריה וההשלכות כבר מורגשות. יש הרבה עבודה לעשות כיצד נוכל לפתור את הבעיה הזו, יותר מאי פעם. 

החשיבות של ייעוץ סביבתי

הגיע הזמן לשים את המודעות ואת המשאבים שלנו במקום שבו הם נדרשים. לכולנו יש תפקיד לעזור להילחם בשינויי האקלים. ייעוץ סביבתי לוקח חלק חשוב בעניין. אנחנו צריכים לעשות את ההבדל על ידי כך שבעזרת ייעוץ נוודא שיש לנו מספיק עצים, מספיק מים, מספיק מזון, ושאנחנו מסוגלים להגן על כדור הארץ. החדשות הטובות הן שאפשר להציל עצים באמצעות הגישה של כלכלה מעגלית. אנחנו משתמשים בהם לכל כך הרבה דברים: הם מגדלים פירות וירקות שמספקים לנו מזון; הם מסננים את האוויר; הם מייצרים חשמל על ידי רתימת אנרגיה סולארית; הם מרגיעים סערות על פני כדור הארץ. מחקר שנערך לאחרונה מצא כי למעלה מ-50% מהאנשים יתייעצו עם איש מקצוע שיעזור להם להתמודד עם בעיות סביבתיות.

קודם מודעות אחר כך ייעוץ 

עלינו להיות מודעים להשפעות שיש להחלטות שלנו על הסביבה וכיצד אנו יכולים לבצע שינויים כך שהיא לא תהרוס על ידינו. משאבי טבע ואקולוגיה של יערות. רשתות מזון, וייצור מזון בעולם עם פחות משאבים. עם עליית נושאי הסביבה, זה הפך לדבר נפוץ שאנשים נותנים עצות כיצד לשפר את הסביבה שלנו. אבל עצות זה לא מספיק. ברגע שיש מודעות, חשוב להיעזר באנשי מקצוע שמתמחים בנושא ייצוא פסולת וייעוץ סביבתי. ייעוץ סביבתי יכול להמשיך עם נקיטת הצעדים המתאימים. 

ייעוץ סביבתי ואיכות האוויר

בשנים האחרונות, היו יוזמות רבות לעזור לנקות את האוויר ולהגן על כדור הארץ שלנו מפני זיהום. אחד מהם הוא חוק אוויר נקי שנחקק במדינות שונות בעולם. המטרה להפחית את פליטת הפחמן הדו-חמצני ב-32% עד שנת 2030. קבלו מידע על פחם פעיל.