מה ההבדל בין שירותי גרירה לחילוץ רכבים?

שירותי גרירה וחילוץ רכבים הם שני שירותים שונים. גרירה היא תהליך של העברת רכב ממקום למקום, בעוד ששירות חילוץ רכב הוא תהליך של הוצאת רכב ממקום.

שירותי גרירה משמשים להעברת רכב ממקום למקום. שירותי חילוץ רכב, לעומת זאת, משמשים להנעת רכב שנתקע במקום בלתי נגיש.

גם למשאיות גרר וגם לרכבי חילוץ מחוברים כננת או כבל. בעוד שחברות גרר משתמשות בכננות שלהן כדי להוציא מכוניות מתעלות ומקומות אחרים שקשה להגיע אליהם, רכבי חילוץ מחזיקים גם בכלים וציוד מתאים לחלץ רכבים שנתקעו כתוצאה מבעיה מכנית, וכך למצוא פתרון נגיש בדרכים להנעת הרכב והמשך נסיעתו או נסיעתו למוסך מתאים.

שירות 24/7

חברות גרר מספקות לרוב שירותי סיוע בדרכים 24/7, כמו שירותי גרר גולן, בעוד שחברות חילוץ מציעות שעות שירות מוגבלות בלבד.

כדי לחלץ רכבים, חברות ישתמשו לרוב בציוד מיוחד שניתן לגרור מאחורי משאית החילוץ. כלים מיוחדים אלה משמשים להרמה, למשוך או לדחוף כלי רכב מתוך תעלות, חורי בוץ או שלג עמוק.

כאמור ההבדל בין שירותי גרירה וחילוץ רכבים הוא שחברות גרר גוררות רכבים ממקום למקום, בעוד ששירותי חילוץ עוזרים לך להחזיר את הרכב או רכוש אחר. חברות גרר גוררות רכבים ממקום למקום כי הן לא יכולות לעשות איתם שום דבר אחר. שירותי חילוץ רכב עשויים לכלול מגוון אפשרויות כולל החזרת רכב, תיקון או מציאת בעלים חדש.

שירותי החברה

כל חברה שונה במה שהיא מציעה, אך כמה תכונות נפוצות כוללות:

– שירות 24/7

– שירות באותו יום

– יכולת גרירת מכוניות, משאיות, סירות ועוד

– הערכות חינם על השירותים המוצעים

ההבדל המהותי בין שירותי גרירה וחילוץ רכבים הוא שגרר משמש כשמכונית התקלקלה או נתקעה בצד הדרך, בעוד ששירותי חילוץ משמשים בדרך כלל כאשר מישהו עבר תאונה.