איך לבחור מטבחים למשרדים?

המטבח המשרדי הוא חלק מהותי בעיצוב המשרד. זה יכול להיות מקום שבו עובדים מתכנסים כדי לאכול, לשוחח ולהתרועע. זה יכול להיות גם מקום שבו הם אוכלים את ארוחת הצהריים שלהם בזמן העבודה. לרוב החברות יש היום מטבחון או מטבח קטן במשרד. הרעיון הוא לספק לעובדים גישה לאפשרויות מזון בריא ונוחות.

מטבחים הם נושא מגמתי במקום העבודה. מטבח כזה ניתן למצוא בפינת המשרד או אפילו מאחורי קיר מחיצה. המטבח לא צריך לתפוס הרבה מקום, כך שניתן להסתפק גם בעיצוב של מטבח 2 מטר במרכז ולהציב אותו בכל חלל שהוא גדול מספיק עבורו.

איך בוחרים מטבח למשרד? 

חשוב לדעת איך לבחור מטבח למשרד. עיצוב המטבח הטוב ביותר למשרד הוא כזה שיש בו מקום אחסון והכנה נאות לעובדים, כמו גם כיור עם מים זורמים.

המטבח המשרדי צריך להיות מעוצב תמיד תוך התחשבות בצרכי העובד. צריך שיהיה לו מספיק מקום אחסון למזון ומשקאות, צריך שיהיה לו מקרר, מדיח כלים ומיקרוגל.

ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת עיצוב מטבח למשרד שלך. גודל המטבח, כמות האחסון הזמינה ומספר עמדות הבישול הם כולם גורמים חשובים שיש לקחת בחשבון לפני קבלת ההחלטה הסופית על איזה סוג מטבח אתה רוצה.

גודלו של משרד הוא גורם גדול בבחירת המטבח המתאים לו. אם יש לך משרד גדול עם הרבה אנשים, תצטרך מטבח גדול יותר כדי להכיל את כל האנשים האלה. מצד שני, אם המשרד שלכם קטן או שיש בו רק אדם אחד או שניים, ייתכן שתצטרכו מטבח 1.5 מטר למשרדים קטנים מאוד.

גם מספר העובדים במשרד שלך חשוב כי אם יש יותר מ-10 אנשי צוות בחברה שלך ויש להם צרכים תזונתיים שונים, תצטרך להשיג עבורם מטבחים רבים. מצד שני, אם לחברה שלך יש רק 2-3 עובדים, אז אין צורך להשיג מספר מטבחים כי הם יכולים להשתמש במטבח משותף אחד כשנוח להם.

לסיכום, מטבח קטן במשרד יכול לשמש להפסקה, הכנת ארוחה ואחסון. זה גם מספק מרחב לאינטראקציות חברתיות ושיתוף פעולה. מטבחים נתפסים כחלק חיוני מהמשרד מכיוון שהם תורמים לפרודוקטיביות העובדים, לבריאותם ולמורל.