נוטריון בהרצליה – מקצועיות במשרד עו"ד רם אפרתי

משרדו של עו"ד רם אפרתי מעניק שירותי ייעוץ נוטריוני במשרדו בעל הותק של למעלה מעשרים שנות פעילות. המשרד מציע שירות אדיב, מקצועי ומקיף הנותן מענה ללקוחותיו. למשרד התמחויות רבות בהם גם תרגום מסמכים ממגוון שפות העולם וכמובן מתן אישור על מסמכים.

כידוע חוק הנוטריונים נחקק בישראל בשנת 1976. כחלק מכך הוענקו לנוטריונים וכן לעו"ד רם אפרתי, נוטריון בהרצליה, סמכויות ובהם גם פיקוח ותרגום אישור מסמכים משפה זרה.

המשרד שואף לאורך השנים להעניק ללקוחותיו שירותי אמין, מדויק הנשען על ידע רב וניסיון של שנים. בשירותי המשרד: שירותי תרגום משפות שונות וכמו כן פיקוח שאכן נעשו כהלכה ועל פי חוק. שירותי התרגום והצהרת המתורגמן נערכת על ידי צד שלישי הבקיא בשפת המקור.

שימו לב. לא די לדעת ואת שפת המקור בעת ביצוע תרגום. חשוב שתהיה למתרגמים היכולת לתרגם תוך כדי הבנה והיכרות עם מושגים מקצועיים. עובדי המשרד של עו"ד רם אפרתי הינם בעלי הידע המקצועי והערך המוסף.

הוסף על יכולות אלה עם השנים יצר המשרד קשרים רבים וטובים עם השגרירויות הזרות בישראל. המשרד מעניק ללקוחותיו הרבים לאורך השנים ייעוץ באשר לסוגי מסמכים ואישורים הנדרשים עבור פעולות שונות בהם: אישורי הגירה או ויזות לארה"ב.

כאמור, מציע המשרד שירותי נוטריון בהרצליה ולצד זאת שירותים רבים וטובים נוספים: אישורים נוטריוניים, העתקי מסמכים, תרגום מסמכים משפות שונות, חתימה על חוזי שכירות. נוסף על אלה שירותים נוספים בהם אישור על תרגום מסמכי ממון, תעודות רשמיות – תעודות נישואין/לידה, תרגום צוואות, תרגום מסמכים משפטיים ועוד.

נוטריון בהרצליה, משרד עו"ד רם אפרתי, פועל ברמה המקצועית ביותר. כחלק מכך, וכחלק מסמכויותיו הרבות, מאשר בחתימתו את זהות החותם על המסמך ונכונותו. וכן, כי החותם חתם על המסמך מרצונו החופשי.