איך אפשר לשפר את המצב ברשת שלכם

הערות 0 על ידי ב שירותים לעסקים
21 במאי 2017
איך אפשר לשפר את המצב ברשת שלכם

מאז שנות השמונים ישנה תחרות קשה בין הרשתות הארץ, כאשר כל רשת מתחרה על לב הלקוח והתחרות הולכת ונהיית קשה יותר בשל הורדות מחירים, פרסום אגרסיבי, ושוק פרוץ. ואתם בעלי חנויות ורשתות מחפשים את הדרך המהירה והטובה ביותר אל ליבו של הלקוח הפוטנציאלי. אז כיצד ניתן להגיע ללקוח שלכם?

כיום ישנם מגוון דרכים להבין טוב יותר מה הלקוח רוצה, השיטות הינן דרכי ניבוי ושיטות להבנת הלקוח והרצונות שלנו. שיטות אלה נעשות באמצעות חברות שמתמחות בסקרים ומחקר ולהן מגוון דרכים לסקור ולדעת מה רוצה הלקוח. אז מהן אותן שיטות?

עריכת סקרים – באמצעות סקרים שונים ניתן להבין את הלקוחות ומה הם מבקשים ורוצים. כיום ניתן לבצע סקרים טלפוניים, סקרים בתוך הרשת, סקרי שביעות רצון, סקר חווית לקוח, סקרי נשיטה, סקרים אודות מוצרים ועוד – והכל כדי להבין טוב יותר מה הלקוח רוצה ומה הלקוח מעוניין לשפר.

הסקרים יכולים להיות פרונטאליים, טלפוניים או באמצעות מילוי משוב. בנוסף, באמצעות מילוי סקר תוכלו לדעת האם הלקוחות מוכנים למוצר חדש שאתם רוצים להחדיר לשוק או האם כדאי לכם להימנע מהכנסת לקוח ספציפי לשוק ובכך לחסוך כסף רב. באמצעות סקרים נכונים שנעשים על ידי מכון סקרים טוב, תוכלו לשפר את הביצועים של הרשת או של העסק והחנות שלכם.

בדיקת לקוח סמויבדיקת לקוח סמוי היא אחד משיטות הביקורת הטובות שישנן. באמצעות לקוח סמוי ניתן לקבל דוחות מפורטים על מצב החנויות ותפקודן ברשת. ביקורת לקוח סמוי מאפשרת לכם לדעת מה מצב החנויות, האם החנויות מתפקדות, מסודרות כמו שצריך? האם מתבצעות בהם מכירות כמו שצריך? האם המוכרים שלכם חדורי מוטיבציה? ועוד.  כמו כן באמצעות הדוחות של הלקוח הסמוי תוכלו לדעת מה צריך לשנות בחנויות, אילו מנהלים נכונים לחנויות, האם העובדים מתאימים לחנויות, ומה יש לשנות.

תכנון אסטרטגיה  – חשוב לתכנן אסטרטגיה נכונה באמצעות חברה המתמחה בסקרי שוק. חברה מסוג זה יכולה לסייע לכם גם בתהליכי מיתוג נכונים וגם בתכנון אסטרטגיה נכונה ופריצה לשוק. חברה כזאת יכולה להבליט את החוזקות שלכם ולטשטש את החולשות שלכם אל מול המתחרים. חשוב למצב את עצמכם אל הקהל היעד ולהבין מהן נקודות המיוחדות של הרשת שלכם. בכך תוכלו להוביל בתחרות.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *